• 28 stycznia 2021

Festiwale muzyczne w Energylandii

Energylandia to jedno z najciekawszych miejsc, w których można spędzić czas ze znajomymi. Ten wyjątkowy park rozrywki to nie tylko wesołe miasteczko. W poprzednich sezonach na scenie Energylandii organizowane były festiwale muzyczne. Na pewno zastanawialiście się, czy i w tym roku organizatorzy przygotowali dla was coś specjalnego. Mamy dla was świetną wiadomość: w sezonie 2019 w Parku Rozrywki Energylandia odbędą się wydarzenia muzyczne, w których po prostu trzeba uczestniczyć. Gwarantujemy, że takich imprez jeszcze nie było! Czego możemy się spodziewać? Oto wydarzenia, na których nie może was zabraknąć.

Hip-Hop Festival: 26-27 lipca 2019
Już za kilka dni odbędzie się impreza, na którą czekają wszyscy fani dobrego hip-hopu. Na scenie Energylandii wystąpią na żywo takie gwiazdy, jak O.S.T.R, Żabson, Jan Rapowanie, donGURALesko, Otsochodzi, KęKę, Szpaku, Białas i wiele, wiele innych. Rezerwujcie miejsca już dziś! Nie może was tam zabraknąć!

Giganci Sceny: 9-10 sierpnia 2019
Początek sierpnia upłynie pod znakiem muzyki najbardziej kultowych zespołów ostatnich lat. Tylko w Energylandii będziecie mieli okazję zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zagrają dla was między innymi Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk, Krzysztof Krawyczyk, Bajm, Lady Pank, Małgorzata Ostrowska i inni. Czy jesteście gotowi na tę niezwykłą muzyczną podróż? Bo my zdecydowanie tak!

Kings of Hardstyle: 23 sierpnia 2019
Pod koniec wakacji będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w naprawdę wyjątkowej imprezie. Na scenie Energylandii pojawią się najwięksi giganci muzyki hardstyle. Niesamowite nagłośnienie, fantastyczne efekty świetlne i kapitalna aranżacja sceny sprawią, że przeniesiecie się w zupełnie inny świat.

EDM Festival: 24 sierpnia 2019
To zdecydowanie najgorętsza w tym roku impreza w stylu dance. Kultowi artyści rozgrzeją was najbardziej energetyczną muzyką, przy jakiej można się bawić. To wyjątkowe wydarzenie uświetnią takie sławy, jak Drenchill, Hugel, Komodo, AronChupa, The Prince Karma czy Robin Schulz. Koniecznie zbierzcie ekipę i wyruszcie na jeden z najlepszych festiwali muzycznych tego roku. Zapewniamy, że wyjedziecie stąd naładowani masą pozytywnej energii!

Bilety
Każde z wydarzeń będzie odbywać się na supernowoczesnej scenie, znajdującej się w strefie festiwalowej nieopodal Parku Rozrywki Energylandia. Wśród tegorocznych festiwali są imprezy jedno- oraz dwudniowe. W przypadku wydarzeń trwających dwa dni można kupić bilety na jeden bądź na dwa dni imprezy. Bilety na festiwale nie upoważniają do wejścia do parku rozrywki – jednak jeśli chcemy, możemy nabyć bilety łączone. Z takim biletem wejdziemy zarówno na teren Parku Energylandia, jak i do strefy festiwalowej.

 

Share :

Może Cię zainteresować

Wypad ze znajomymi do Energylandii

Wesołe miasteczko Energylandia znajduje się w małym miasteczku Zator, który jest największym tego typu obiektem w...

Osiemnastka w Energylandii

​Osiemnastka to najważniejsze urodziny w życiu i przełomowa data dla każdego nastolatka. Tak wyjątkowa okazja...