Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 5:53

Lato w Energylandii​Prognozy meteorologów nie pozostawiają żadnych wątpliwości – w tym roku czeka nas naprawdę upalne lato. W gorące dni każdemu marzy się błogi odpoczynek nad wodą. I chociaż na wakacje na egzotycznej plaży będziemy pewnie musieli jeszcze trochę poczekać, rajską krainę możemy znaleźć w samym sercu Małopolski. Przedstawiamy Energylandia Water Park – niezwykły park wodny na świeżym powietrzu w największym wesołym miasteczku w Polsce.

Wodne atrakcje dla ochłody

Energylandia Water Park to nowoczesna strefa relaksu i wodnych atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku. Gwarantujemy, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Znajduje się tu mnóstwo miejsca do odpoczynku: goście mogą odprężyć się na wygodnych leżaczkach, wypocząć w cieniu słomkowych parasoli, orzeźwić się zimnym napojem z klimatycznego Tropical Baru przy plaży czy zregenerować siły smacznym posiłkiem. Trzeba przyznać, że pomysłodawcy tego przedsięwzięcia stanęli na wysokości zadania: miejsce jest naprawdę przepiękne. Na odwiedzających czeka kilka niecek basenowych z krystalicznie czystą wodą, piaszczysta plaża oraz mnóstwo wodnych atrakcji związanych z estetyką rajskiej wyspy. Woda w basenach spełnia wszelkie wymagania mikrobiologiczne i fizykochemiczne, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. Jednak Energylandia Water Park to nie tylko baseny: znajdziemy tu także całą masę atrakcji wodnych dostosowanych dla różnych grup wiekowych. Dziesięć zjeżdżalni (w tym jedna z zapadnią), pontony jedno- i dwuosobowe, tory wodne, rwąca rzeka i wiele innych – warto spróbować wszystkiego! Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwa kadra wykwalifikowanych ratowników. Na miejscu znajdują się zamykane szafki na ubrania, darmowe przebieralnie, suszarki i toalety.

Oferta dla solenizantów

Park Rozrywki Energylandia to doskonałe miejsce na organizację urodzin. Zamiast tradycyjnego przyjęcia proponujemy niezapomnianą przygodę w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wspólne szaleństwo na rollercoasterach, przejażdżka łodzią, autodrom, przeprawa torem wodnym w pływającej gondoli lub na łodziach-pontonach, pokonanie kolejki górskiej w zupełnych ciemnościach, rejs drewnianą tratwą, jazda na karuzelach, niezwykłe seanse w planetarium – to wszystko sprawi, że urodziny w Energylandii będą naprawdę nieziemskie. Warto wspomnieć, że Energylandia posiada specjalną ofertę biletową solenizantów. Bilet ważny w dzień urodzin kupimy za symboliczną złotówkę! Pełny regulamin promocji można przeczytać na stronie wesołego miasteczka. Tam też znajdziemy pełny cennik biletów do Energylandii.

Strefa gastronomiczna

Planując pobyt w Energylandii nie musimy martwić się o posiłki. Na terenie obiektu funkcjonuje kompleksowa strefa gastronomiczna, gdzie można zjeść smaczny obiad bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Przyznajemy, że to znaczne ułatwienie, ponieważ nie musimy tracić czasu na szukanie restauracji w okolicy. Oferta strefy gastronomicznej Energylandii jest naprawdę różnorodna, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pyszna kawa, szybka przekąska, coś słodkiego lub większy posiłek – a wszystko świeże, pachnące i przygotowane z najlepszych jakościowo składników pozwolą nam odzyskać siły przed kolejnymi strefami tematycznymi.