Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 2:23

Exotic Island – nowa strefa Energylandii już otwartaJeśli szukasz pomysłu na wyjazd dla całej rodziny, wybierz Energylandię. To miejsce pełne różnorodnych atrakcji, w którym każdy, niezależnie od wieku, może przeżyć niezapomnianą przygodę. W największym parku rozrywki w Polsce czeka na was kilkadziesiąt atrakcji, które dostarczą wam mnóstwa fantastycznych przeżyć. Oferta Energylandii jest ogromna, a na dodatek stale się powiększa. W każdym sezonie w tym nowocześnie wyposażonym wesołym miasteczku pojawiają się nowe interesujące propozycje. Nowości nie brakuje też i w tym roku. Od lipca 2021 organizatorzy zapraszają do zupełnie nowej, wyjątkowej strefy wodnych atrakcji przypominającej cudowną rajską wyspę. To miejsce wręcz stworzone do odpoczynku i zabawy. Jeśli marzy wam się beztroski relaks w największym otwartym parku wodnym w Polsce, koniecznie wybierzcie się do Exotic Island!

Exotic Island – najnowsza część parku wodnego Energylandii

Turyści przyjeżdżający do Energylandii naprawdę mają w czym wybierać. Rodzinny park rozrywki w Zatorze to prawdziwe centrum dobrej zabawy. W ramach jednego biletu wstępu odwiedzający mogą bawić się zarówno w samym wesołym miasteczku, jak i w parku wodnym Big Milk Water Park, stanowiącym integralną część zatorskiego kompleksu rozrywkowego. Aquapark Energylandii to wyśmienite miejsce na rodzinne wyjazdy, umożliwiające błogi odpoczynek z dala od zgiełku wielkiego miasta. Big Milk Water Park może pochwalić się również licznymi urządzeniami rozrywkowymi oraz wieloma ciekawymi atrakcjami wodnymi przygotowanymi z myślą o dużych i małych. Niedawno park wodny Energylandii został powiększony o ogromny, wodny plac zabaw Exotic Island. Tym samym Water Park stał się największym w Polsce aquaparkiem na wolnym powietrzu! W skład strefy wodnych atrakcji wchodzi obecnie część basenowa Big Milk Water Park, część ze zjeżdżalniami wodnymi Tropical Fun oraz tropikalny plac zabaw Exotic Island. Kompleks Exotic Island obejmuje aż 5 zupełnie nowych zjeżdżalni wodnych, liczne armatki wodne i koła młyńskie, ślizgawki, ogromne wiadro wody, wylewki oraz duże i małe wiaderka. Nie brakuje tu też atrakcji dedykowanych wyłącznie maluszkom. Na terenie tej strefy Energylandii znajdziecie mnóstwo kolorowych zabawek, niewielkie zjeżdżalnie oraz płytkie brodziki, w których maluchy mogą bezpiecznie bawić się pod czujnym okiem opiekunów i ratowników.

Tropikalny klimat w sercu Małopolski – tylko w Exotic Island!

Park wodny Energylandii jest fenomenem na skalę europejską. Bardzo niewiele aquaparków w Europie może pochwalić się tak dużą ilością urządzeń rozrywkowych i różnorodnych atrakcji. W tym miejscu na pewno nie będziecie się nudzić. Dzięki licznym basenom z krystalicznie czystą wodą, ogromnej plaży z leżakami oraz efektownym dekoracjom w postaci palm i figurek egzotycznych zwierząt w nowym module Energylandii poczujecie się jak na prawdziwej rajskiej wyspie, która jest motywem przewodnim tej części parku. Dla wygody odwiedzających na terenie Tropical Island zamontowano komfortowe szatnie oraz szatnie depozytowe, gdzie można bezpiecznie przechować rzeczy na czas pobytu w parku wodnym. Dodatkowym atutem są dwa punkty gastronomiczne czynne od rana do wieczora.