Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 2:03

Wydarzenia w Energylandii, które będą odbywać się w tym rokuEnergylandia od ponad siedmiu lat każdego roku przyciąga rzesze turystów. Nic dziwnego - jest to jeden z największych i najbardziej dopracowanych tematycznych parków rozrywki w Europie. Park jest podzielony na sześć nowoczesnych części i oferuje ponad 100 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych oraz blisko 50 punktów gastronomicznych. Energylandia to jednak nie tylko rollercoastery, karuzele i ekstremalne atrakcje. 
 
Wiele parków rozrywki bazuje na jednorazowych turystach. Władze Energylandii zadbały jednak, aby powracający wielbiciele mocnych wrażeń, mogli cieszyć się co rusz nowymi przygodami. To właśnie dlatego każdego roku na terenie parku rozrywki pojawiają się nowe atrakcje ekstremalne, a sezonowo przygotowywane są także wyjątkowe, tematyczne wydarzenia. Jakie wydarzenia w Energylandii zaplanowane są na najbliższe miesiące?
 

Czas Halloween

Od 21 października aż do końca miesiąca, Energylandia zmieni się w upiorne Miasteczko Halloween. Tysiące dyń, profesjonalni animatorzy, stylizowane alejki - to wszystko przeniesie odwiedzających Park Rozrywki to świata duchów, czarownic i wampirów. Dopracowana scenografia, tematyczne konkursy i animacje sprawią, że tegoroczne Halloween na długo pozostanie w Waszej pamięci. Podczas październikowego eventu Halloween Night, który odbędzie się 23 października, każda przebrana osoba przebrana w pełny ubiór w stylu halloween, może liczyć na 50% rabat przy zakupie biletu!
 
Na największych śmiałków czekać będą także 4 Upiorne Domy Strachów. Wielbiciele grozy mogą przeżyć wspaniałą, tematyczną przygodę, która zawładnie ich wyobraźnią. Monster House to dom magicznych stworzeń rodem z najstarszych legend. Jest to najłagodniejszy ze wszystkich domów strachów i wejść do niego mogą już dzieci powyżej 12 roku życia. Starsi zwiedzający mogą zbadać historię seryjnego mordercy w Obsessive House lub poznać tajemnice opuszczonego szpitala psychiatrycznego - Psychoterria. Nowością Parku jest dom Scary Loft zwany także strych najskrytszych koszmarów. Czy jesteście gotowi zmierzyć się ze swoimi największymi lękami?
 

Zimowe Królestwo

Energylandia pokazuje, że nawet zima nie musi stać na przeszkodzie dobrej zabawie. Od 26.11.2021 do 23.12.2021 na odwiedzających park czekać będzie m.in. Największy w Polsce ogród świateł, spotkanie z Mikołajem, warsztaty ze zdobienia pierników, Zimowa Parada, a także wyjątkowy, niepowtarzalny Jarmark Bożonarodzeniowy. To coś niespotykanego na skalę ogólnokrajową. Przeżyj ten magiczny świąteczno-noworoczny wspólnie z Energylandią i rozpal wyjątkową atmosferę w sercu całej swojej rodziny!