Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:39

Zapomniałeś kupić pamiątki z wakacji? Nic straconego!​Wakacyjne wyjazdy pozwalają nam oderwać się od pracy i codziennych obowiązków. Wyłączamy wówczas telefony, ignorujemy służbowe maile i pozwalamy sobie cieszyć się nieskrępowaną zabawą w gronie najbliższych osób. Zdarza się jednak, że wracając z rodzinnego wyjazdu, zapomnimy zabrac pamiątek. Co możemy wówczas zrobić? 

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, który co roku odwiedzany jest przez tłumy turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, władze parku postanowiły uruchomić oryginalny, internetowy sklep z pamiątkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko zapominalscy, ale również osoby głodne ekstremalnych wrażeń nie muszą tracić czasu na wybór pamiątek na miejscu. Już po powrocie do domu możemy wejść na stronę Energylandii i wybrać pamiątki idealnie pasujące do naszego charakteru, które przez długi czas będą przywoływały fantastyczne wspomnienia.

 

Bezpieczne i szybkie zakupy

Każde zamówienie realizowane w internetowym sklepie z pamiątkami Energylandii wysyłane jest już w ciągu 24 godzin. Ponadto, jeśli zdecydujemy się złożyć zamówienie przed godziną 12:00, jego realizacja nastąpi jeszcze tego samego dnia. Sami możemy zdecydować, czy chcemy zapłacić za pamiątki bezpiecznym przelewem, czy bezpośrednio kurierowi. Firma współpracuje z kurierem DHL oraz paczkomatami InPost.

 

Szeroka oferta akcesoriów

Niezależnie od wieku, dzięki szerokiej ofercie sklepu internetowego każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Park Rozrywki przygotował modną kolekcję pamiątkowej odzieży obejmującą t-shirty, czapki, bluzy, a nawet kurtki i polówki. Fani bibelotów mają do dyspozycji również szeroki wybór maskotek, kubków, breloków i magnesów. W związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym nie brakuje również zeszytów, notesów i plecaków dopasowanych do wieku turystów. Wśród najciekawszych propozycji pamiątkowych znajdziemy m.in. drewniany scyzoryk i gry planszowe dla całej rodziny. Podobnie jak Energylandia zmienia się z każdym sezonem, tak asortyment pamiątek jest stale poszerzany. Pasjonaci mogą zatem z każdym zakupem poszerzać swoją kolekcję niebanalnych gadżetów.

W internetowym sklepie z pamiątkami na kupujących czekają także nie lada promocję. Niektóre artykuły można bowiem dostać w cenach obniżonych nawet o 20%. Osoby, które zdecydują się zapisać do newslettera Energylandii, otrzymają ponadto 10% zniżki na całe zakupy. Jeśli mamy w rodzinie wielkiego fana Parków Rozrywki, możemy zamówić dowolny prezent bez obawy, że podarunek okaże się nietrafiony. Każdy klient ma prawo w terminie 14 dni zwrócić towar bez podawania przyczyny oraz ponoszenia opłat innych niż bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

Świat niezwykłych pamiątek z Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze stoi przed Tobą otworem. Kliknij TUTAJ i sprawdź ofertę sklepu internetowego tego niepowtarzalnego miejsca. Nie pozwól, aby magiczne wspomnienia pozostały tylko w Twojej głowie. Oryginalne kolekcje Hyperion, Mayan i Zadra sprawią, że klimat Energylandii towarzyszyć Ci będzie każdego dnia.