Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:29

Bon Turystyczny – pomysł, jak wykorzystać go na ostatnią chwilę!Bon Turystyczny ważny jest jedynie do 31 marca 2022 roku. Oznacza to, że najbliższe miesiące są jedynymi, w których jeszcze będziemy mogli skorzystać z Bonu – w innym przypadku, wszystkie niewykorzystane kwoty, po prostu przepadną. Oto idealny pomysł, jak wykorzystać resztki z kwoty, która pierwotnie została nam przekazana w ramach Bonu Turystycznego.

Bon Turystyczny – umożliwia płatności nie tylko za noclegi!

Bon Turystyczny najczęściej kojarzy się z możliwością zapłaty nim za noclegi w ramach wakacji, urlopów czy wyjazdów. Takie działania nie tylko pozwalają pokryć często jedną z najbardziej kosztownych części wspólnych rodzinnych wakacji, czyli właśnie noclegi. Takie działanie wspiera również najbardziej dotkniętą przez COVID-19 branżę, czyli właśnie branżę turystyczną. Okazuje się jednak, że nie tylko za noclegi można płacić za pomocą Bonu.

Płatność Bonem Turystycznym w Energylandii

Okazuje się, że również Energylandia umożliwia płatność za bilety wstępu właśnie z pomocą Bonu Turystycznego. Wszystko, co trzeba zrobić, to wybrać ilość biletów, na którą chcemy się zdecydować, dodatkowo konieczne jest zdecydowanie się przynajmniej na jedną dodatkową usługę – pierwsza z nich jest miejsce noclegowe na polu namiotowym, drugą – voucher na posiłki, które następnie mogą być realizowane na terenie Energylandii. Dzięki wybraniu przynajmniej jednej z dwóch dodatkowych opcji, zakup biletów do Energylandii z pomocą Bonu Turystycznego jest możliwy.

Sama Energylandia jest idealnym wyborem dla osób, które chcą wykorzystać resztę z dostępnych środków. Często Energylandia wybierana jest na jeden dzień, dzięki czemu taki wyjazd nie generuje dużych kosztów. Stąd też często największym są właśnie bilety do tego parku rozrywki. Korzystając jednak z Bonu, koszty też można znacznie zmniejszyć lub nawet zminimalizować do zera.

Jak kupić bilety do Energylandii z pomocą Bonu Turystycznego?

Bon Turystyczny można standardowo zrealizować w kasach biletowych, lecz to nie jedyne rozwiązanie dostępne dla odwiedzających Park. Innym jest odwiedzenie strony Bon.energyladnia.pl – to właśnie tutaj można wykorzystać Bon Turystyczny online, dzięki czemu nie trzeba będzie oczekiwać do kas biletowych – to skrajnie wygodne rozwiązanie, które coraz chętniej wykorzystują goście odwiedzający Energylandię.