Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 6:16

Kalendarz imprez i wydarzeń w EnergylandiiMyślisz o wybraniu się do wesołego miasteczka? Chciałbyś przeżyć coś naprawdę niesamowitego? Naszym zdaniem wybór może być tylko jeden – Energylandia! Ten słynny na cały świat rodzinny park rozrywki nie bez przyczyny nazywany jest najlepszym tego typu obiektem w Polsce. Co roku przyjeżdżają tu miliony gości z całego kraju i świata. Energylandia jest po prostu synonimem najlepszej zabawy dla całej rodziny. Nie wiesz kiedy zaplanować przyjazd? Zastanawiasz się, w którym terminie możesz liczyć na największe atrakcje? Przedstawiamy kalendarz imprez i wydarzeń Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia.

Sezon 2019

W Energylandii czeka na was aż siedem miesięcy doskonałej zabawy. Sezon rozpoczyna się już w 6. kwietnia, kiedy ma miejsce wielkie otwarcie. Od tego momentu, aż do końca października możecie przeżyć tu niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi.

MAGIC TIME 6 kwietnia – 17 czerwca

W czasie MAGIC TIME park czynny jest w godzinach 10:00 – 18:00 przez wszystkie dni tygodnia. Ten czas rozpoczyna się wraz z otwarciem sezonu i trwa aż do 19 czerwca. Na gości czeka cała masa atrakcji, dlatego najlepiej na wyprawę do Energylandii zarezerwować sobie cały dzień. Odwiedzający zgodnie potwierdzają, że warto zostać tu nawet dłużej niż jeden dzień, korzystając z doskonale zorganizowanej bazy noclegowej.

KINDER PARTY 1 – 6 czerwca

Jeśli świętować dzień dziecka, to tylko w Energylandii! Kinder Party w rodzinnym parku rozrywki to wydarzenie naprawdę niesamowite. Na dzieci w każdym wieku czekają wspaniałe atrakcje oraz zabawy prowadzone przez animatorów. Nie może was tam zabraknąć!

HOLIDAY TIME

HOLIDAY TIME stał się już w Energylandii czasem kultowym. To właśnie wtedy park jest czynny codziennie aż do godziny 20:00. HOLIDAY TIME startuje wraz z początkiem lata (20.06) i trwa aż do końca sierpnia.

5. URODZINY ENERGYLANDII 13 – 14 lipca

To zdecydowanie najgorętsza impreza tego roku! Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą spędzić czas pełen wrażeń w jedynym takim miejscu w Polsce. Wybierzecie się? Bo my zdecydowanie tak!

MAGIC NIGHT i BEACH PARTY 20 lipca

Środek gorącego lata to idealny czas na zabawę na plaży. Czy wiecie, że w Energylandii znajduje się specjalna strefa Water Park, która jest największym w Polsce zewnętrznym parkiem wodnym? Koniecznie wybierzcie się na tę trwającą aż do północy imprezę! Zaproście też przyjaciół – kto wie, może będzie to najlepsza impreza tego lata?

HALOWEEN NIGHT 26 października

Na koniec sezonu przygotowano prawdziwą eksplozję wyśmienitej zabawy. HALOWEEN NIGHT to impreza, na której po prostu nie może was zabraknąć. W ten dzień park zamykany jest dopiero o 22:00.

IMPREZY SPECJALNE

Kilka razy w sezonie organizatorzy przewidzieli w Energylandii niezwykłą imprezę specjalną. Jesteście ciekawi, czym jest to tajemnicze wydarzenie? Śledźcie na bieżąco kalendarz imprez i wydarzeń i koniecznie przyjedźcie do Energylandii w jednym z terminów imprez specjalnych.