Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:12

Kwestie organizacyjne - noclegi w pobliżu Parku Rozrywki Energylandia.Dobre zaplanowanie wycieczki do zatorskiego Parku Rozrywki Energylandia sprawi, że będziemy się świetnie bawić przez cały dzień, nie przejmując się zupełnie kwestiami organizacyjnymi. Jedną z nich jest oczywiście nocleg. Co prawda, w Parku ma zostać otwarta specjalna strefa hotelowa, ale są to plany dopiero na przełom 2019/2020 roku. Tymczasem pozostaje nam infrastruktura hotelowa Zatoru i jego okolic, która w ostatnim czasie mocno się rozbudowała, by sprostać ogromnej ilości gości napływających do tego niewielkiego, małopolskiego miasteczka. Oferta noclegowa jest szeroka i bardzo zróżnicowana. Obejmuje zarówno obiekty tańsze o niższym standardzie, jak i czterogwiazdkowe hotele. Gdzie, zatem możemy nocować w trakcie wycieczki do Energylandii?

Western Camp Resort

W odległości około 1 km od Energylandii znajduje się camping połączony z domkami letniskowymi. Jego aranżacja ma nawiązywać do miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu. Obiekt oferuje 80 domków i 60 pokoi. Łączna liczba miejsc noclegowych wynosi 596. Cena za nocleg to 400, w co wliczony jest koszt śniadania. W obiekcie bez problemu skorzystamy z darmowego WiFi i kupimy bilety do Energylandii. Nie musimy się również martwić o udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Hostel pod Różą

Odległość tego obiektu od Energylandii wynosi 2 km. Jest to Hostel, więc ceny są niższe, ale możemy się też spodziewać odpowiednio niższego standardu. Za nocleg zapłacimy 180 złotych za noc. W 6 pokojach stworzono tutaj 28 miejsc noclegowych. To doskonały wybór dla rodziny, która chce nieco zaoszczędzić. Znajdują się tutaj pokoje rodzinne, plac zabaw, łóżeczka i akcesoria dla maluchów. Do ogólnych udogodnień należy darmowe WiFi, darmowy parking i akceptacja zwierzaków. Tutaj również kupimy bilety do Energylandii.

Ośrodek Wypoczynkowy River Park

4 km od Energylandii zlokalizowane są bardzo wygodne domki letniskowe Ośrodka Wypoczynkowego River Park. Najniższa cena za nocleg wynosi 260 złotych. Do dyspozycji gości oddano 40 domków i 240 miejsc noclegowych. Darmowe WiFi i parking są w standardzie, natomiast za śniadania musimy dopłacić. Tutaj nie tylko kupimy bilety do Energylandii, ale obiekt zorganizuje nam także transport do Rodzinnego Parku Rozrywki, co rozwiązuje wszelkie problemy logistyczne. Wśród miejsc noclegowych możemy znaleźć pokoje dla niepełnosprawnych oraz pokoje typowo rodzinne z udogodnieniami dla dzieci. W domkach letniskowych i apartamentach znajduje się pościel, talerze, sztućce, kubki, garnki, ręczniki, lodówka oraz kuchenka.

Młyn Jacka Hotel & Spa

Czterogwiazdkowy hotel znajdujący się 25 km od Energylandii to propozycja dla osób poszukujących wyższego standardu. Hotel jest czterogwiazdkowy. Za nocleg w tym obiekcie zapłacimy od 330 złotych. Hotel dysponuje 68 pokojami i 150 miejscami noclegowymi. Śniadanie jest wliczone w cenę, a obiekt akceptuje zwierzęta. Można tu nabyć bilety do Energylandii. Hotel oferuje także pakiety z biletem do Parku Rozrywki. Jak przystało na obiekt czterogwiazdkowy, posiada on pokoje oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. Warto wspomnieć, że znajduje się tu także zaplecze bankietowe i konferencyjne oraz centrum biznesowe więc zorganizujemy tu np. wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniem. Ogromnym atutem jest strefa relaksu i wypoczynku, w której skorzystamy z sauny, centrum SPA, basenu oraz gabinetu masażu.