Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:57

Najciekawsze wydarzenia roku 2019 - tylko w EnergylandiiCzas pięknej pogody i świetnej zabawy w doborowym towarzystwie trwa w najlepsze. Chcielibyście wybrać się gdzieś z rodziną, ale nie wiecie gdzie? Szukacie pomysłu na weekendowy wypad z przyjaciółmi? Chcecie przeżyć coś naprawdę niezapomnianego? Koniecznie odwiedźcie najlepszy park rozrywki w Polsce, czyli Energylandię! Czekają na was fantastyczne atrakcje i mnóstwo wrażeń. Ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania Energylandia. W tym niesamowitym parku rozrywki co jakiś czas organizowane są różne wydarzenia świetna zabawa, trwa tutaj przez cały rok! Chcecie być na bieżąco? Koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

90’S FESTIVAL OF SUPERSTARS – Energylandia, 28.06 (piątek)

Już za kilka dni odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. 90’S FESTIVAL OF SUPERSTARS to prawdziwa gratka dla miłośników kultowych zespołów z lat dziewięćdziesiątych. Na scenie zobaczycie między innymi takie gwiazdy jak JENNY BERGGREN z ACE OF BASE, BARTKA WRONĘ z JUST 5, FUN FACTORY i MR. PRESIDENT. Wszystko odbędzie się na ogromnej scenie, w niesamowitej scenografii i z rewelacyjnym nagłośnieniem. Będzie naprawdę gorąco! Nie może was tam zabraknąć. Bilety można kupić w przedsprzedaży, jak również na miejscu w dniu wydarzenia. Dostępne są bilety jedno- i dwudniowe, uprawniające do wejścia na festiwal lub/i do parku rozrywki.

80’S SUPERSTARS FESTIVAL – Energylandia, 29.06 (sobota)

Zaledwie dzień później, bo 29 czerwca będziecie mogli wziąć udział w festiwalu muzycznym, jakiego jeszcze nie było. Jeśli jesteś fanem muzyki disco z lat osiemdziesiątych, koniecznie weź udział w 80’S SUPERSTARS FESTIVAL! To niepowtarzalna okazja posłuchać i zobaczyć na żywo największe gwiazdy – jak BAD BOYS BLUE, PAPA D, SAVAGE SANDRA, FRASCESCO NAPOLI i SILENT CIRCLE. Tak energetycznej muzyki nie słyszeliście już dawno! Czeka na was nowocześnie urządzona scena, z fantastycznym oświetleniem i iluminacjami, które zapierają dech w piersiach. Doskonałą jakość dźwięku gwarantuje najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający. W sprzedaży dostępne są zarówno bilety jednodniowe, jak i wersja dwudniowa. Możecie też wybrać bilet łączony, pozwalający korzystać z atrakcji znajdujących się w parku rozrywki.

5 URODZINY ENERGYLANDII – 13.07-14.07 (sobota, niedziela)

Czy wiecie, że Energylandia kończy niedługo pięć lat? A zatem koniecznie trzeba to uczcić! Z tej okazji organizowane jest niezwykłe wydarzenie noszące nazwę 5 URODZINY ENERGYLANDII, na które zaproszeni są wszyscy, bez względu na wiek. W trakcie trwania imprezy będą odbywać się rozmaite konkursy i zabawy, prowadzone przez animatorów i artystów. Jak na urodziny przystało, będzie tort, świeczki i mnóstwo radości. Zabawa będzie trwała od rana do wieczora, i to aż przez dwa dni! Organizatorzy przygotowali też całą masę niezwykłych niespodzianek. Brzmi ciekawie? Jasne, że tak! Na tak niesamowitym przyjęciu nie może was, dlatego już dziś zarezerwujcie bilety dla was i swoich najbliższych.