Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 1:08

Pomysły na imprezę dla pracownikówPo długim dniu w pracy i zakończeniu ważnych projektów, imprezy pracownicze są najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w każdej firmie. Jest to świetny sposób na wzmocnienie i zintegrowanie przyjaźni między pracownikami. Może również pomóc w stworzeniu silnego zespołu, który jest gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość. Wyjazdy pracownicze są nieskończone. Spędzanie czasu w górach i nad wodą jest powszechnym zajęciem. Możesz przełamać schemat i zabrać swoich pracowników na szaloną wyprawę do Energylandii. Uczestnicy będą się świetnie bawić w największym parku rozrywki w Europie, z mnóstwem okazji do rywalizacji.
 

Można się zrelaksować i dobrze bawić.

Jak przekonać pracowników, że tego typu wyjazd będzie udany? Trzeba najpierw zapytać, czego chcą zapracowani pracownicy, którzy decydują się na spędzenie czasu poza pracą... z ludźmi z pracy. To relaks, zabawa i oderwanie się od codzienności. Energylandia posiada szereg atrakcji, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania, bez względu na wiek. Zlokalizowana jest w Zatorze, pomiędzy Krakowem, a Katowicami. Do parku można dojechać również autokarem. Dzięki temu pracownicy mają zapewniony komfort. W końcu nikt nie lubi sam organizować sobie transportu czy wyżywienia. Podczas imprez pracowniczych będzie można skorzystać ze światowej klasy rollercoasterów Energylandii, a także innych obiektów rozrywkowych, takich jak Kino 7D czy Kino 7D. Wspaniały park wodny i planetarium to tylko niektóre z wielu opcji rozrywkowych dostępnych w Energylandii.
 

Energylandia

Energylandia, park rozrywki, podzielony jest na pięć stref (przy czym wkrótce otwarta zostanie strefa numer 6): Strefa Rodzinna; Bajkowa Kraina; Park Wodny; Strefa Ekstremalna; Smocze Szańce. Zanim przejdziemy do atrakcji w tych strefach, porozmawiajmy o biletach wstępu. Energylandia oferuje bilet grupowy dla 50 osób, który obejmuje nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji przez cały dzień. Bilet grupowy kosztuje 119 polskich lirów od osoby. Jeśli jednak nie masz tylu pracowników, jednodniowy bilet indywidualny będzie kosztował tylko 10 Lirów Polskich.
 
Park może również przyjmować grupy zorganizowane. Wszystkie obiekty, łącznie z noclegami i kwaterami, można zarezerwować z wyprzedzeniem drogą mailową lub telefoniczną. Jakie atrakcje są dostępne dla pracowników biorących udział w imprezie pracowniczej? Energylandia może poszczycić się 15 kolejkami górskimi, które zachwycą nawet najbardziej odważnych. Megakoaster Hyperion to jazda na wysokości 77 metrów. Opowiada historię statku kosmicznego, który lecąc przez kosmos wpada w czarną dziurę. Wagoniki mogą rozpędzić się do 142 km na godzinę, gdy zostaną obciążone zbyt dużą masą. Hyperion oferuje dodatkowe emocje poza prędkością. Pozwala przejechać podziemnym tunelem, który wygląda jak statek kosmiczny, z niesamowitym widokiem na park, a także pozwala ochłodzić się przy pomocy bryzgów wody.
 
Ta przejażdżka kolejką to świetny pomysł na rozpoczęcie imprezy pracowniczej. Doda energii i dynamizmu całemu wydarzeniu. Emocji dostarczy nowa perełka Energylandii - megacoaster Zadra. Jego otwarcie nastąpiło w 2019 roku. Tor o długości 1316 metrów pozwala na ślizganie się wagoników z prędkością 120 km/h i spadki do 90 stopni. Kolejkę Zadra można znaleźć w Smoczym Szańcu, nowej strefie, która została otwarta. Obszar ten jest stylizowany na dziwaczne średniowieczne miasto. Możesz zachęcić swoich pracowników do przebrania się i zorganizowania imprezy kostiumowej. Zdjęcia z takiej imprezy będą w firmie przez wiele lat!