Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 1:06

Urodziny Energylandii i Beach PartyTegoroczne lato zapowiada się w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia niezwykle ciekawie. Przygotowano wiele dodatkowych atrakcji dla gości. W dniach od 14-15 lipca odbędą się jedyne w swoim rodzaju urodziny Energylandii, natomiast w dniu 15 sierpnia trwać będzie wyjątkowe Beach Party. Warto zarezerwować sobie te terminy i odwiedzić wówczas Park. Czego możemy się spodziewać?

Urodziny Energylandii

Twórcy Energylandii postanowili uczcić jej urodziny i wyprawić huczną imprezę. Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze ma już 4 lata. 4 lata nieprzerwanej zabawy, niezwykłych emocji i radosnych chwil wypełnionych śmiechem gości. Energylandia nie stoi w miejscu. Cały czas rozwija się i rozbudowuje. Pojawiają się zupełnie nowe atrakcje i urządzenia. Wszystko po to, aby osoby, które ją odwiedzają, bawiły się jeszcze lepiej.

W trakcie urodzin czekać będzie na nas oczywiście potężny tort urodzinowy, liczne konkursy z nagrodami oraz zabawy w pianie. Z pewnością nie zapomnimy tego urodzinowego weekendu w Parku Rozrywki Energylandia. Warto wspomnieć, że wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Nie są wymagane żadne dodatkowe bilety. Każdy, kto w tych dniach zakupi bilet wstępu do Parku, będzie mógł cieszyć się zarówno wszystkim atrakcjami Energylandii, jak i wziąć udział w imprezie urodzinowej. Urodziny pragniemy świętować zazwyczaj razem przyjaciółmi, a najlepszymi przyjaciółmi Parku są jego goście, mali i duzi. Dlatego zaproszenie dotyczy wszystkich, bez wyjątku. W dniu 14 lipca Energylandia będzie otwarta od 10:00 aż do północy.

Beach Party

Gorące, sierpniowe dni sprzyjają dobrej zabawie. Energylandia organizuje, zatem jedną z najlepszych imprez tego lata. Beach Party odbywające się w tropikalnym klimacie strefy Water Park z pewnością przyciągnie wielu gości. Strefa wodna będzie w tym dniu tętnić żywiołową muzyką. Wypełni się tancerkami i klimatycznymi barkami w stylu plażowym. Zabawa potrwa aż do północy!
Nie da się zaprzeczyć, że Energylandia to jedno z najgorętszych miejsc na mapie Polski. Wszystko za sprawą emocji, które niejednokrotnie sięgają tutaj zenitu. Podczas Beach Party będzie można oczywiście skorzystać z wszelkich urządzeń dostanych na terenie Parku. Po zapadnięciu zmroku wszystkie roller coastery i karuzele rozświetli niepowtarzalna iluminacja. Przejażdżkom będą więc towarzyszyły dodatkowe wrażenia wizualne. Odbędą się ciekawe widowiska, a atmosfera ciepłej, sierpniowej nocy zachęci do zabawy.

Dla swoich gości Energylandia przygotowała wiele zaskakujących niespodzianek i ciekawych animacji. Tego dnia wszyscy mają bawić się doskonale. To wydarzenie również jest imprezą towarzyszącą. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych biletów, aby wziąć w nim udział. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor.