Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 2:38

Atrakcje dla dzieci w okolicach Krakowa. 5 powodów, dla których warto odwiedzić Energylandię.Rodzinne parki rozrywki to jeden z najpopularniejszych ostatnio sposobów wspólnego spędzania czasu. W Polsce jest mnóstwo takich miejsc, ale na ich tle wyróżnia się Energylandia. Ten położony w małopolskim Zatorze Park Rrozrywki obejmuje aż 26 hektarów powierzchni i może pochwalić się około 70 niezwykłymi atrakcjami. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jaki rodziców, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile razem ze swoimi nastoletnimi pociechami. Na najmłodszych czeka prawdziwie bajkowa kraina Bajkolandia. Miłośnicy zabaw w wodzie z pewnością zachwycą się tutejszym Water Parkiem. Wspólna zabawa w Strefie Familijnej dostarczy ogromnej frajdy dzieciom oraz dorosłym. Natomiast Strefa Ekstremalna okaże się ogromnym wyzwaniem nawet dla tych, którzy uwielbiają podniesiony poziom adrenaliny. Poza typowymi dla parków rozrywki urządzeniami na gości Energylandii czekają także wyjątkowe widowiska i pokazy, kino 7D oraz planetarium. Nie mogło tu również zabraknąć punktów gastronomicznych serwujących pyszne przekąski oraz napoje. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do odwiedzenia Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia, przedstawiamy 5 powodów, dla których nie warto dłużej zwlekać z wizytą w Zatorze.

Dla każdego coś miłego

Wizyta w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia to rozrywka na cały dzień, chociaż nawet kilka dni może nie wystarczyć na zapoznanie się z wszystkimi atrakcjami Parku. Urządzenia są tak różnorodne, a oferta tak szeroka, że każdy od lat 2 do 102 znajdzie tu coś dla siebie. Wizytę w Energyladndii warto dobrze rozplanować, aby móc cieszyć się wszystkimi wybranymi przez siebie urządzeniami i widowiskami.

Wspólnie spędzony czas

Nie ma większej atrakcji dla dziecka, niż możliwość wspólnej zabawy z rodzicami. Na spontaniczne wygłupy i zabawy na co dzień często brakuje nam czasu. W takim miejscu, jak Energylandia rodzice mogą mieć swoje dzieci cały czas po kontrolą, a jednocześnie cała rodzina integruje się i spędza ciekawie czas.

Niezapomniane przeżycia

O rozbudowanej ofercie Energylandii można by się dużo rozpisywać. Na nudę tutaj z pewnością można narzekać. Największych wrażeń dostarczają tutejsze roller coastery. Zatorski Park Rozrywki gwarantuje niezapomniane doświadczenia. Od ekstremalnych urządzeń, przez atrakcje strefy wodnej, ciekawe miasteczka tematyczne, po niezwykłe widowiska np. Extreme Show, czyli fascynujące popisy kaskaderów.

Jeden bilet wstępu

Na wszystkie atrakcje dostępne w parku obowiązuje jeden bilet wstępu. Nie musimy się martwić o wykupywanie dodatkowych wejściówek i nieprzewidziane koszty. Atrakcje są nielimitowane. Możemy z nich skorzystać tyle razy, ile mamy ochotę.

Trzy w jednym: zabawa, nauka i aktywność fizyczna

Rodzice doceniają to, że w Energylandii dzieci mogą się nie tylko fantastycznie bawić. Wiele atrakcji połączonych jest z aktywnością fizyczną. Niektóre z nich mają natomiast wymiar edukacyjny. Wystarczy wspomnieć tutejsze Planetarium czy wioski tematyczne – Wioskę Szwajcarską oraz Wioskę Wikingów.