Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:22

Bałtycki Park DinozaurówPomorze Zachodnie od wielu lat znane jest z pięknych miejsc. Turyści z Polski i całego świata od dawna podziwiają te miejsca: urokliwe miasteczka, plaże z piaszczystymi plażami, tętniący życiem port rybacki, zabytkowe latarnie morskie i inne atrakcje. Kamień Pomorski jest najlepszym miejscem w tym regionie. Jest to urokliwe uzdrowisko, które niegdyś było stolicą Pomorza. Kamień Pomorski to wyjątkowe miejsce, które od wielu lat przyciąga wielu turystów. W połowie drogi między Kamieniem Pomorskim a Dziwnówkiem leży maleńka wieś Wrzosowo. Wrzosowo odwiedzane jest przez tysiące turystów z różnych zakątków Polski. Bałtycki Park Dinozaurów jest jedną z atrakcji, która przyciąga do Wrzosowa tysiące turystów ze wszystkich zakątków Polski.
 
Od maja 2012 roku we Wrzosowie działa Bałtycki Park Dinozaurów. Od maja 2012 roku jest to popularne miejsce na spędzenie wspaniałego czasu z rodziną. Ten pomorski park rozrywki oferuje wspaniałą rodzinną zabawę!
 
W Bałtyckim Parku Dinozaurów można dowiedzieć się więcej o tych fascynujących stworzeniach. Park oferuje szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych. Spacer krętymi uliczkami parku, w otoczeniu pięknej nadmorskiej przyrody, pozwoli Państwu cofnąć się w czasie do odległej epoki dinozaurów. Bałtycki Park Dinozaurów to doskonałe miejsce na spędzenie zarówno popołudnia, jak i całego dnia. Nawet najbardziej wymagający goście będą usatysfakcjonowani różnorodnością atrakcji zapewnionych przez organizatorów. To świetne miejsce do wypoczynku, nauki i zabawy - z pewnością przypadnie do gustu małym i dużym gościom.
 
Znajdują się tu naturalnej wielkości modele wszystkich gatunków dinozaurów występujących na trasie. Dzięki wiernej obserwacji proporcji można przekonać się o potędze natury oko w oko.
 
Na terenie Bałtyckiego Parku Dinozaurów niedawno powstał Park Safari Wrzosowo. Park jest miniaturowym zoo, które uwielbiają dzieci. Można tu zobaczyć zwierzęta z najdalszych zakątków świata. Park Safari Wrzosowo to szansa na poznanie wielu gatunków zwierząt oraz na relaks z rodziną na świeżym powietrzu. W Parku Safari Wrzosowo mieszkają alpaki.
 
Miłośnicy dobrej zabawy również mogą skorzystać z wielu atrakcji. Na terenie Bałtyckiego Parku Rozrywki znajduje się wiele atrakcji, m.in.
Place zabaw to bezpieczne i wesołe miejsca dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.
Parki linowe to świetna propozycja dla osób lubiących aktywność fizyczną.
Tor Piratów - Urocza kolejka, która zabiera dzieci w niezapomnianą podróż.
Quady - Propozycja dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!
 
Z roku na rok Bałtycki Park Dinozaurów oferuje coraz więcej atrakcji i możliwości spędzenia czasu z najbliższymi. Wiele osób wraca do Parku regularnie. Park jest stale rozwijany i unowocześniany. Zapewnia również bezpieczną i przyjemną zabawę dla wszystkich grup wiekowych.