Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 6:38

Rollercoastery w Strefie Familijnej Energylandii, których nie możesz przegapić! 

 

​Wspólne, wakacyjne wyjazdy to coś, co na długo pozostaje w pamięci wszystkich członków rodziny - zwłaszcza tych najmłodszych. Udając się do parku rozrywki, chcemy korzystać z atrakcji, które będą nie tylko ciekawe i bezpieczne, ale także przystosowane do wieku naszych dzieci, a przy zapewniały dużo frajdy również nam. To właśnie dlatego w Energylandii powstała specjalna strefa familijna, idealnie dostosowana do rodzinnych wyjazdów.
 

Rollercoastery dla maluchów

Rodzice, którzy odwiedzą Energylandię z dziećmi w wieku przedszkolnym po raz pierwszy, powinni rozpocząć swoją przygodę od rollercoasterów Mars i Frutti Loop. Z tych atrakcji mogą skorzystać dzieci w towarzystwie opiekuna już od 4 roku życia. Przemyślany projekt kolejki sprawia, że prędkość i wysokość atrakcji jest dopasowana do najmłodszych, zapewniając przy tym maksimum frajdy wszystkim członkom rodziny. Wybór tych kolejek idealnie pozwoli ocenić reakcje naszych maluchów na zwariowane atrakcje. Pamiętajmy, że dzieci rozwijają się w różnym tempie i nie wszystkie mogą być gotowe na bardziej ekstremalne przeżycia.
 

Moc atrakcji dla całej rodziny! 

Starsze dzieciaki mogą śmiało korzystać z kolejki górskiej Boomerang, czyli rodzinnego rollercoastera, który już od kilku lat zachwyca wszystkich amatorów mocnych wrażeń. Tor bogaty w dynamiczne zakręty i nagłe wzniesienia zapewnia fantastyczną zabawę przy prędkości dochodzącej nawet do 70 km/h. W przypadku tej atrakcji Dzieci o wzroście 100-120 cm mogą skorzystać z atrakcji w towarzystwie opiekuna. Dla dorosłych i nastolatków czeka RMF Dragon, czyli rollercoaster o odwróconej konstrukcji. Wagoniki bez podwozia znajdują się pod szynami i w trakcie całej jazdy nogi pasażerów swobodnie zwisają, potęgując uczucie frajdy podczas jazdy.  Zdecydowanie jest to jednak z najbardziej ekstremalnych atrakcji. Zarówno z rollercoastera RMF Dragon, jak i Boomerang możemy zakupić pamiątkową fotografię z przejazdu. To świetna pamiątka dla każdego amatora mocnych wrażeń.