Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 5:21

Sposób na dziecięcą nudę - Park Rozrywki!„Mamo, nudzi mi się!”. Niech podniesie do góry rękę mama, która nie słyszy tego zdania, co najmniej raz w tygodniu. Co zrobić w takiej sytuacji? Staramy się wymyślić dla swoich dzieci zabawy, które zapełnią wolny czas i atrakcje, które nie pozwolą na nudę. Od czasu do czasu warto zaoferować dzieciom coś naprawdę atrakcyjnego. Atrakcje jedyne w swoim rodzaju. Dzieci mniejsze i większe z pewnością będą doskonale bawiły się w jednym z parków rozrywki. Jest ich w naszym kraju coraz więcej i są na coraz wyższym poziomie, ale jeden wyróżnia się na tym tle swoją wielkości, liczbę urządzeń i nowoczesnością. To Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Dlaczego właśnie Energylandia?

Odpowiedź na to pytanie jest dosyć prosta. Bo nie ma w Polsce lepszego parku rozrywki! Teren Energylandii zajmuje około 26 hektarów, a w planach jest znaczne jego powiększenie tak, aby mogło się zmieścić jeszcze więcej, jeszcze bardziej ekstremalnych atrakcji. Energylandię warto wybrać również ze względu na jej wszechstronną i niezwykle zróżnicowaną ofertę. To miejsce dla każdego.

Dla maluchów stworzono strefę Bajkolandia, wypełnioną bajkowymi motywami i postaciami. Znajdują się tutaj urządzenia, z których mogą skorzystać nawet najmniejsze dzieci. Pomyślano także o specjalnym kąciku dla niemowlaków. Mamy mogą tutaj zająć się szkrabami, przygotować dla nich posiłek, nakarmić je. Mają zapewniony spokój i komfortowe warunki oraz potrzebny sprzęt i przewijaki.

W strefie Familijnej można spędzić cudowny, rodzinny czas. Urządzenia, które się tutaj znajdują, zapewniają już wyższy poziom emocji, ale nie wywołują niepotrzebnego strasu i stresu. W strefie familijnej znajdują się także takie miejsca, jak Planetarium, wioska tematyczna „Mała Szwajcaria” czy Wioska Wikingów. Mają one nie tylko wymiar czysto rozrywkowy, ale również edukacyjny. Nauka przez zabawę to jest to!

Najwięcej gości przyciąga Strefa Ekstremalna z najlepszymi w Europie urządzeniami takimi jak Mega Coaster Hyperion, Roller Coaster Mayan, Aztec Swing i wiele innych, które przyprawią nas o brak oddechu i szybsze bicie serca.

Dla tych, którzy nie chcą aktywnie uczestniczyć w atrakcjach, przygotowano sale i sceny widowiskowe, na których prezentowane są rozmaite pokazy i show. Do najpopularniejszych należy pokaz kaskaderski Strefy Extreme Show. W jego trakcie możemy podziwiać niewiarygodne wyczyny kaskaderów w samochodach, na quadach, motocyklach i rowerach.

Miłośnicy wodnych szaleństw mogą z kolei skorzystać ze Strefy Wodnej Water Park. Liczne atrakcje wodne, miejsce do plażowania, barki i sklepiki z napojami i lodami. Poczujemy się tutaj, jak na plaży. A dodatkowo będziemy mieli dostęp do rozmaitych wodnych atrakcji takich, jak zjeżdżalnie czy wodne roller coastery.

Bezpiecznie

Rodzicom zależy, aby ich dzieci mogły się bawić nie tylko dobrze, ale i bezpiecznie. Wszystkie urządzenia dostępne w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze spełniają surowe normy bezpieczeństwa. Nie może być inaczej. Z parku korzystają codziennie setki osób. Muszą mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa. W strefie Water Park nad wszystkimi uczestnikami zabawy czuwają natomiast profesjonalni ratownicy. Podczas wodnych zabaw swoich dzieci rodzice mogą beztrosko poodpoczywać na leżakach w cieniu parasoli. Nie muszą śledzić każdego ruchu swoich pociech.