Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 1:53

Big Milk Water Park – gorące wakacje tylko w Energylandii!Nie ma nic lepszego niż piękna pogoda podczas urlopu. Po całorocznej pracy w biurach i szkołach aż chce się pojechać w jakieś nietuzinkowe, egzotyczne miejsce, które pozwoli wypocząć w blasku słońca. Z myślą o amatorach wodnych atrakcji w Energylandii powstała wyjątkowa strefa Water Park, które doskonale odwzorowuje klimat egzotycznej wyspy. Oprócz strefy wypoczynku na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji i wodnych zabaw, dzięki czemu, niezależnie od temperamentu, żaden członek naszej rodziny nie będzie się nudził.
 

Zrelaksuj się na rajskiej wyspie

Strefa Big Milk Water Park składa się z 3 basenów z podgrzewaną wodą, o głębokości od 20 do 140 cm. Cały obiekt jest nadzorowany przez kilkunastu wykwalifikowanych ratowników, dzięki czemu zawsze możemy się czuć w pełni bezpiecznie. Do dyspozycji Gości są bezpłatne przebieralnie i suszarki. Oczywiście zgodnie z filozofią parku, do wodnej strefy mają wszyscy goście Energylandii w ramach jednego biletu wstępu. Podczas pobytu rodzice mogą się zrelaksować przy pysznym napoju zakupionym w Tropical Barze, a dzieci mogą korzystać z wodnego placu zabaw i licznych atrakcji tematycznych. Big Milk Water Park doskonale sprawdzi się podczas podróży z dziećmi. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa, wszystkie dzieci poniżej 13. roku życia na terenie wodnego parku powinny przebywać pod opieką opiekuna. 
 

Aktywne wakacje w Water Parku

Big Milk Water Park był pierwszą ze stref, która została otworzona w ramach Parku Wodnego Energylandii. W kolejnych latach powstały kolejne dwie strefy - Tropical Fun i Exotic Island. W tej pierwszej znajdziemy aż 14 fantastycznych zjeżdżalni, dostosowanych do różnych grup wiekowych. Największą popularnością cieszy się zjeżdżalnia z zapadnią RMF Maxxx Kamikadze. Strefa Exotic Island to tegoroczna nowość na mapie Energylandii. W jej skład wchodzi duży kompleks z 5 zjeżdżalniami wodnymi oraz liczne atrakcje tryskające. Egzotyczna scenografia tylko potęguje klimat zagranicznych wakacji i sprawia, że możemy się poczuć jak na pięknej tropikalnej wyspie.