Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 1:12

Letni odpoczynek dla całej rodziny – Energylandia Water ParkNareszcie nadeszło długo wyczekiwane przez wszystkich lato – pora pełna słońca, długich dni i przyjemnie ciepłych wieczorów. Przez najbliższe miesiące będzie towarzyszyć nam piękna pogoda, a temperatura niejednokrotnie przekroczy pewnie 30 kresek powyżej zera. Meteorolodzy zapowiadają w tym roku wyjątkowo upalne wakacje. Wraz z ich nastaniem nadejdzie czas radosnych kąpieli w basenie, ciekawych podróży i wycieczek w nieznane z najbliższymi. Idealną propozycją na zbliżające się wielkimi krokami wakacje może być relaks dla całej rodziny w parku wodnym. Szukasz najlepszego rodzinnego aquaparku w Polsce? Wybierz Energylandia Big Milk Water Park!

Big Milk Water Park Energylandii – tropikalny klimat w sercu Małopolski

Energylandia oferuje tak naprawdę dwa parki rozrywki w jednym miejscu: supernowoczesne wesołe miasteczko oraz rewelacyjny park wodny na świeżym powietrzu. Latem 2010 Energylandia została powiększona o nową strefę tematyczną, w której przygotowano atrakcje dedykowane wszystkim miłośnikom wodnych szaleństw. Big Milk Water Park to przepiękne miejsce, w którym można zażyć słońca oraz odpocząć w cieniu parasola. Na ogromnej powierzchni liczącej blisko 1800 m2 znajdziecie baseny z podgrzewaną wodą, obszerną, piaszczystą plażę z leżakami oraz całą masę kapitalnych atrakcji: wodospady, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci i wiele innych atrakcyjnych niespodzianek związanych z tematem wody. W Big Milk Water Parku zaznasz nie tylko kąpieli słonecznej, lecz także przyjemnej ochłody w 3 basenach z krystalicznie czystą wodą o głębokości od 20 cm do 140 cm. Park wodny Energylandii to także mnóstwo fantastycznych wodnych atrakcji dla całej rodziny. Integralną częścią Big Milk Water Parku jest Tropical Fun, gdzie odnajdziemy kilkanaście zjeżdżalni, od najprostszych przez bardziej zaawansowane, aż po te naprawdę ekstremalne. Organizatorzy zadbali o to, by znalazły się tu zjeżdżalnie o zróżnicowanym stopniu trudności, a więc nadające się dla różnych grup wiekowych. Możecie się tu swobodnie zrelaksować całą rodziną pod czujnym okien wykwalifikowanych ratowników. Na terenie parku wodnego funkcjonuje także kilka punktów gastronomicznych (w menu m.in. pyszna pizza, świeże hot-dogi, chrupiące frytki i wiele innych), a kolorowy Tropical Bar przez cały dzień serwuje orzeźwiające drinki i pyszne napoje.

Energylandia Big Milk Water Park – informacje praktyczne

Aby poczuć klimat egzotycznych wakacji wcale nie musisz jechać na drugi koniec świata! Energylandia zlokalizowana jest w Zatorze, niewielkiej miejscowości leżącej niespełna pół godziny drogi od Krakowa i Katowic, nieopodal słynnych Wadowic. Umiejscowienie parku na granicy dwóch największych aglomeracji południa sprawia, że na miejsce można bez najmniejszego problemu dojechać z każdej części kraju. Kompleks podzielony jest na 5 odmiennych sektorów tematycznych (Bajkolandię, Strefę Familijną, Strefę Ekstremalną, Smoczy Gród i Big Milk Water Park), w których znajdują się atrakcje o różnym poziomie intensywności. Bilet wstępu upoważnia do korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń i atrakcji przez cały dzień i bez limitów – również tych w strefie wodnej. W parku wodnym Energylandii najlepiej przebrać się w strój kąpielowy. Do dyspozycji gości strefy Big Milk Water Park pozostają bezpłatne, ogólnodostępne przebieralnie i suszarki, a także miejsce dla mamy z dzieckiem. Rzeczy możemy zostawić w zamykanych szafkach rozmieszczonych w różnych punktach tej części wesołego miasteczka. Szafki są bardzo pojemne, dlatego bez problemu zmieścimy w nich plecak, torbę, ubranie, obuwie i inne potrzebne rzeczy.