Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:18

Magia w Energylandii - pokazy iluzjonistów i magików dla całej rodziny!Energylandia to niezwykłe miejsce, w którym dziecięce marzenia stają się rzeczywistością, a z kolei dorośli mogą przez chwilę znów poczuć się, jak dzieci. Pod tajemniczą nazwą kryje się nic innego, jak park rozrywki. Jednak nie byle jaki, oczywiście! Jest to największy park tego typu w naszym kraju, który oferuje szereg różnorodnych atrakcji od standardowych karuzeli, przez różnorodne kolejki, a na wodnych przyjemnościach kończąc.

Zabawa w Bajkolandii

W Energylandii znajduje się kilka stref tematycznych. Bajkolandia - przeznaczona dla najmłodszych użytkowników, Strefa Familijna dla całych rodzin, Strefa Ekstremalna dla starszych użytkowników ze względu na osiągane tutaj duże prędkości i wysokości oraz Waterpark - park wodny ze zjeżdżalniami i nie tylko. Jednak jest jeszcze jedna wyjątkowo część parku, którą swobodnie możemy zaliczyć jako piątą strefę - Show. W tej części znajduje się arena, scena, a także teatr, kino 7D oraz sale widowiskowe. To niezwykłe miejsce, gdzie sztuka, kultura i rozrywka w czystej postaci łączą się ze sobą, by osiągnąć zupełnie nowy poziom. To właśnie w Show możemy wchłonąć odrobinę magii w, wydawałoby się, kompletnie zwyczajnym świecie. W Energylandii magia żyje, dzięki czemu ten świat jest wyjątkowy. Z pomocą doświadczonych iluzjonistów, arcymistrzów sztuki magicznej i popularnych czarodziejów widzowie będą mogli zachwycić się niesamowitymi sztuczkami od prostych trików po zagadkowe przedstawienia, które na długo po wyjściu z sali będziemy jeszcze próbować rozwikłać.

Wszystkie występy magiczne mają miejsce w sali widowiskowej Colosseo. Jednym z pełnych magii show jest Stand up! Magic Show, które (jak sama nazwa wskazuje) stanowi występ komika. Na pewno nie raz wybuchniemy niekontrolowanym śmiechem, a łzy będziemy wycierać raz za razem. Oczywiście, łzy radości i śmiechu. Pokazy odbywają się od poniedziałku do niedzieli w regularnych godzinach. W tygodniu roboczym, czyli od poniedziałku do piątku pokaz ma miejsce o 17.20, zaś w weekendy o 12.30 oraz 17.20.

Szczypta magii w życiu

Drugim równie wyjątkowym i o wiele bardziej magicznym pokazem jest The Prince of Magic. To niezapomniane przeżycie. Doświadczeni magicy, niemal tak dobrzy jak rodowici czarodzieje z Hogwartu, zaprezentują na scenie ciekawe triki, brawurowe sztuczki i zrobią pełne magii widowisko. W dodatku publiczność będzie miała okazję się wykazać. Magicy chętnie wplatają w swoje przedstawienia udział publiczności. The Prince of Magic ma miejsce każdego dnia od poniedziałku do niedzieli na scenie teatru Colosseo do wyboru w trzech terminach - o 16.00, 16.30 oraz 17.00.

Energylandia to głównie atrakcje stałe i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, czyli wszelkie maszyny, automaty, kolejki czy karuzele. Jednak drugie oblicze parku to właśnie wydarzenia specjalne i niepowtarzalne pokazy. Każde przedstawienie jest na swój sposób wyjątkowe, a na pewno każde ma niesamowity klimat.