Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 2:04

Niezwykła Bajkolandia dla najmłodszychEnergylandia to doskonałe miejsce do spędzenia dnia pełnego wrażeń dla gości w każdym wieku. Organizatorzy zadbali o to, by na miejscu znajdowały się atrakcje odpowiednie dla wszystkich. Na ogromnym obszarze 30 hektarów przygotowano ponad 80 różnorodnych atrakcji. Zostały one podzielone na cztery grupy tematyczne. Jedną z nich jest kolorowa Bajkolandia, czyli miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Dlatego jeżeli chciałbyś zabrać swoich małych podopiecznych do najlepszego wesołego miasteczka w Polsce, koniecznie odwiedźcie Bajkolandię w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia!

Bajkolandia – niezwykłe miejsce dla najmłodszych

Bajkonalndia jest najbardziej kolorową i uroczą częścią Energylandii. Znajdziemy tu mnóstwo atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych odwiedzających. Dzięki niezwykłemu klimatowi tego miejsca dzieci będą wprost zachwycone! Ilość atrakcji jest naprawdę ogromna, dlatego gwarantujemy, że będziecie chcieli spędzić tu cały dzień. Atmosfera Bajkolandii jest prawdziwie zaczarowana, dlatego możemy zapewnić, że czas dosłownie staje tutaj w miejscu. Wizyta w Bajkolandii z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych, a opiekunom da możliwość przeniesienia się w czasie do beztroskiego okresu dzieciństwa.

Bezpieczeństwo

W strefie dla najmłodszych najważniejsze jest bezpieczeństwo. Na terenie Bajkolandii nie musicie martwić się o swoje pociechy, ponieważ przy każdej atrakcji czuwa osoba odpowiedzialna za wpuszczanie uczestników. Aby skorzystać z danej atrakcji należy spełnić normę wiekową i mieć odpowiedni wzrost. Wszystkie sprzęty posiadają odpowiednie atesty, a wszelkie przeglądy techniczne dokonywane są na bieżąco. Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy mieli zagwarantowane pełne bezpieczeństwo.

Największe atrakcje Bajkolandii

Jeśli moglibyśmy opisać Bajkolandię w dwóch słowach, powiedzielibyśmy po prostu: doskonała zabawa! Ilość atrakcji, jaka znajduje się w tym niesamowitym miejscu, dosłownie zapiera dech w piersiach. Znajdziemy tu między innymi uwielbiane przez dzieci karuzele z wagonikami w kształcie zwierzątek, samochodów czy wozów strażackich. Oprócz tego dostępne są kultowe karuzele wiedeńskie i łańcuchowe. Maluchy będą zachwycone, mogąc przejechać się niesamowitą kolejką widokową z wagonami w kształcie gryfów oraz diabelskim młynem. Moc wrażeń zapewni przejazd dziecięcym rollercoasterem. W Bajkolandii nie może zabraknąć także zjeżdżalni – polecamy zwłaszcza tę stylizowaną na tematykę arktyczną. Dzieciaki mogą wziąć udział w niezwykłej przygodzie podczas przeprawy torem wodnym, w trakcie której wcielają się w mieszkańców tropikalnej wyspy pływających w wydrążonych pniach drzew. Nie może zabraknąć także klasycznych samochodzików, w których maluchy mogą spróbować swoich sił jako kierowcy i swobodnie się z sobą zderzać. Dla komfortu i wygody gości, na terenie Bajkolandii znajduje się osobny pokój do karmienia i przewijania dzieci.