Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 9:21

Strefa Familijna Energylandii - 5 najciekawszych atrakcjiPlanujesz weekend z rodziną? Chcecie spędzić naprawdę niezapomniany czas na fantastycznej zabawie w gronie najbliższych? Marzy wam się wyjazd do wesołego miasteczka? Mamy dla was świetną propozycję. Co powiedzie na odwiedzenie jednego z najlepiej wyposażonych parków rozrywki w Polsce, który co roku odwiedzają tysiące, a nawet miliony gości z całego kraju i świata? Gdzie na obszarze aż 30 hektarów zgromadzonych jest ponad 80 różnorodnych atrakcji dla gości w każdym wieku? Tak, zgadza się – to miejsce to słynna Energylandia! Na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia znajdują się wydzielone strefy tematyczne, wśród których znajdziecie kolorową Bajkolandię, zapewniającą moc intensywnych wrażeń Strefę Ekstremalną, świetnie zaaranżowany Water Park oraz niezwykłą Strefę Familijną. Jeżeli macie w planach wyjazd z rodziną, koniecznie wybierzcie się do tej ostatniej. Strefa Familijna to doskonałe miejsce do spędzenia całego dnia w towarzystwie najbliższych. Czego możecie spodziewać się w tym miejscu? Przedstawiamy 5 najciekawszych atrakcji Strefy Familijnej.

Dom Strachów Monster Attack– numer atrakcji: 36

Na początek coś dla osób o mocnych nerwach. Z pewnością każdy z nas choć raz w życiu chciał wybrać się do prawdziwego domu strachów. Nieważne, ile mamy lat, taki dreszczyk emocji pociąga każdego z nas. Dom Strachów, który znajduje się w Energylandii, to miejsce niezwykłe, bo cała atrakcja ma charakter interaktywny. Gwarantujemy, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Będziecie mieli okazję przejechać tor specjalnymi wagonikami w zupełnej ciemności. A jak wiemy, w ciemności czai się… No właśnie, czy odważysz się sprawdzić?

Jungle Adventure – numer atrakcji: 96

Tym razem coś dla miłośników wrażeń w nieco innym wydaniu. Jungle Adventure daje wam możliwość przepłynięcia specjalnym pontonem po dzikiej rzece. Mnóstwo zakrętów, wodospadów i bardzo szybkie nurty – na to wszystko możecie liczyć w tej niezwykłej przygodzie. Chcecie poczuć się jak w prawdziwej dżungli? Koniecznie przepłyńcie się po tej szalonej rzece.

Anaconda – numer atrakcji: 97

Kolejna propozycja dla fanów wodnego szaleństwa. Ta atrakcja umożliwia wam przejażdżkę ogromną łodzią – mieści się w niej aż 20 osób! Po drodze czeka na was cała masa niespodzianek. Jedno jest pewne – możecie zapomnieć o suchych podkoszulkach. Anaconda wciąga, i to dosłownie – kto raz przepłynął się tą niesamowitą łodzią, z pewnością będzie chciał tu wrócić.

Planetarium – numer atrakcji: 78

Tym razem zapraszamy was do obejrzenia niezwykłego pokazu w Planetarium. Będziecie mogli podziwiać niesamowite widowisko filmowe skierowane zarówno do najmłodszych, jak i to tych nieco starszych. Zajrzyjcie koniecznie.

Formuła Autodrom – numer atrakcji: 35

W parku rozrywki nie może zabraknąć ulubionej atrakcji wszystkich gości, czyli samochodzików. W zabawie mogą brać udział zarówno dzieci, jak i dorośli. A czy ty odważysz się sprawdzić swoich sił za kierownicą?