Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 7:48

Świetna zabawa dla każdego - poznajmy Energylandię!Energylandia jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnym parkiem rozrywki w Polsce. to ulubione miejsce wszystkich miłośników dobrej zabawy w gronie najbliższych. Dlatego to właśnie ona zdobyła największe uznanie wśród gości z całego kraju i świata? Czy rzeczywiście warto się tam wybrać? Na jakie atrakcje można liczyć na miejscu? Poznajmy największy rodzinny park rozrywki w Polsce. 

Atrakcje na najwyższym poziomie – i to dosłownie!

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia jest największym, a jednocześnie najnowocześniejszym parkiem rozrywki w Polsce. Znajdujące się tu urządzenia umożliwiają zabawę na prawdziwie europejskim poziomie. Wszystkie sprzęty na bieżąco przechodzą dokładne przeglądy techniczne, a każda maszyna posiada niezbędne atesty zapewniające bezpieczeństwo. Odwiedzający mają jedyną w swoim rodzaju okazję do spróbowania aż 70 różnorodnych atrakcji! Niektóre z nich słyną z tego, że są największe i najszybsze spośród urządzeń znajdujących się we wszystkich europejskich parkach rozrywki! A jakie atrakcje na nas czekają?

Bajkolandia

Specjalnie dla najmłodszych odwiedzających stworzono niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie czas dosłownie zatrzymał się w miejscu. To zdecydowanie najbarwniejsza i najbardziej urokliwa część spośród wszystkich stref tematycznych Energylandii (a trzeba wiedzieć, że jest tu ich aż cztery!). Bajkolandia – bo właśnie tak nazywa się to niezwykłe miejsce – zapewnia w stu procentach bezpieczną zabawę dla dzieci. Znajdują się tu urządzenia odpowiednie dla najmłodszych uczestników. 

Strefa Familijna

Jeśli myślimy o dobrej zabawie z całą rodziną, koniecznie wybierzmy się do Strefy Familijnej. Znajduje się tu mnóstwo zabaw i urządzeń odpowiednich dla nieco starszych uczestników. W atrakcjach można brać udział całą rodziną, dzięki czemu wizyta tutaj jest doskonałym sposobem spędzenia czasu razem. 

Strefa Ekstremalna

W tym miejscu znajdują się atrakcje zapewniające najmocniejsze wrażenia. To właśnie tutaj znajdziemy najsłynniejsze rollercoastery, wieże swobodnego spadku, ogromne wirujące ławy, gigantyczne wahadła i całą masę innych atrakcji, dzięki którym możemy liczyć na porządną dawkę adrenaliny. Strefa Ekstremalna to miejsce dla najodważniejszych. 

Water Park

W Energylandii znajdziemy również coś dla fanów wodnego szaleństwa. Strefa parku wodnego Water Park to idealne miejsce do zabawy oraz relaksu. Niezwykła aranżacja sprawia, że poczujemy się tu jak na prawdziwej rajskiej plaży. Śnieżnobiały piasek, krystalicznie czysta woda, zakręcone zjeżdżalnie i wygodne leżaki pozwolą nam na spędzenie wyjątkowo odprężającego czasu. W upalny, letni dzień nie ma chyba nic przyjemniejszego niż błogie chwile spędzone w parku wodnym Energylandii. Sprawdźcie sami