Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:09

Widowiska i przedstawienia dla całej rodziny - czyli atrakcje na niepogodę w Energylandii.Wszystkie urządzenia Energylandi znajdują się na powietrzu. Może się, więc zdarzyć, że w pewnym momencie naszego pobytu na terenie Parku pogoda się popsuje i korzystanie z atrakcji będzie utrudnione, jeśli nie niemożliwe. Jednak bez obaw! Goście Energylandi nie mogą się nudzić. Czeka na nich mnóstwo pokazów i show, które zrekompensują szaleństwa na roller coasterach czy karuzelach. Oto przykłady niektórych z nich:

Extreme Show

Codziennie o godzinie 17:00 w Parku Rozrywki Energylandia odbywa się niesamowity pokaz dla fanów motoryzacji i nie tylko. Swoje umiejętności prezentują kaskaderzy. Ich sztuczki na motocyklach, rowerach, quadach oraz zadziwiające akrobacje samochodowe zapierają dech w piersiach i budzą niekłamany podziw. Talent połączony z pasją i doświadczeniem pozwala stworzyć ekscytujący pokaz, który zachwyca swoim dynamicznym charakterem.

Pirate Adventure

To widowisko stworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych gościach Energylandii, ale rozbawi również tych „odrobinę” starszych. Załoga pirackiego okrętu zaprasza do przeżycia razem z nią fantastycznych przygód. Poszukiwania skarbu czas rozpocząć! Po drodze będzie mnóstwo tańca i śpiewu, a radosna atmosfera udzieli się wszystkim oglądającym. Pokazy Pirate Adventure odbywają się na zewnętrznej scenie amfiteatru Colosseo.

Western Show

A oto coś dla wielbicieli westernów. Ten ciekawy mini musical prezentowany jest w prawdziwie westernowej scenografii. Muzyka, śpiew, taniec, a wszystko okraszone sporą dawką dobrego humoru. Ten energetyczny pokaz przeniesie nas na chwilę w świat Dzikiego Zachodu. Pokazy odbywają się w sali widowiskowej Colosseo.

Fire Show

Ten pokaz przyciąga setki widzów. Jest niezwykle widowiskowy i spektakularny. Nawet nie wyobrażamy sobie, jakie sztuczki z wykorzystaniem ognia są w stanie zrobić artyści z Energylandii. To połączenie ognia, żonglerki, akrobatyki, tańca i dynamicznej muzyki. Show robi niesamowite wrażenie, a pokazy odbywają się codziennie w Amfiteatrze Egipt.

Kino 7D

Jeżeli nie mieliśmy nigdy okazji odwiedzić kina 7D, w Energylandii mamy okazję nadrobić te zaległości. Pyramid Illusion zaprasza na niezwykłe projekcje. Trójwymiarowe filmy, połączone z krystalicznie czystym dźwiękiem, a do tego efekty specjalne, które daje specjalnie wyposażona sala kinowa. Dzięki temu możemy odbierać pokaz wszystkimi zmysłami. Przenosimy się w fantastyczny, nierealny świat. Budowa i aranżacja kina nawiązuje do Starożytnego Egiptu. Samo kino ma kształt piramidy, a przy wejściu witają nas ogromne posągi faraonów i rzeźby Anubisa. Projekcje odbywają się co pół godziny i robią ogromne wrażenie, szczególnie na najmłodszych widzach. To rozrywka na najwyższym poziomie, podobnie zresztą, jak wszystkie pozostałe w Energylandii.