Najnowsze wiadomości

22 lipca 2024 5:52

Widowiska i przedstawienia dla całej rodziny - czyli atrakcje na niepogodęW województwie małopolskim w miejscowości Zator znajduje się Energylandia – największy park rozrywki w naszym kraju, mogący pochwalić się bogatą ofertą atrakcji dla przedstawicieli wszystkich grup wiekowych. Park otwarty jest codziennie w godzinach 10 – 20 w sezonie letnim, a w sezonie jesiennym i wiosennym od 10 do 18.

Na całość parku składa się kilka stref tematycznych, dostosowanych do różnych wiekowo grup odbiorców. Znajdziemy tu kolorową i radosną strefę dla dzieci – Bajkolandia, rozrywkę dla całej rodziny w Strefie Familijnej, dużą dawkę adrenaliny w Strefie Ekstremalnej oraz chłodne orzeźwienie w Waterparku. Dodatkowo w ofercie Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia znajduje się jeszcze jedna strefa specjalna – Show. W tej wyjątkowej strefie będziemy mogli zaznać odrobiny sztuki i kultury w kreatywny i nie typowy sposób.

Show w Show

Strefa, jak sama nazwa wskazuje, opiera się o przedstawienia. Jest to doskonała alternatywa dla pozostałych rozrywek, dostępnych w parku. Szczególnie, gdy pogoda nie dopisuje i musimy skryć się przed deszczem i chłodem. W strefie Show zapomnimy, że na zewnątrz pada, przenosząc się w zupełnie inny wymiar. Atrakcje zmieniają się w tym obszarze i nigdy nie są nudne. Mają tu miejsce przeróżne pokazy. Możemy wybierać z przedstawień musicalowych, iluzjonistycznych i magicznych pokazów, występów tanecznych, teatrów i sali kinowych, a także z widowisk tematycznych i crossowych czy motoryzacyjnych. Oferta jest bardzo bogata i dostosowana do różnego rodzaju odbiorców, więc zarówno dzieci i dorośli będą się świetnie bawić w tej strefie.

Atrakcje dla najmłodszych

Na dzieci czeka wiele barwnych i radosnych historii, pełnych uroczych bohaterów. Będą mogli spotkać się z maskotkami parku. Pluszowa rodzinka Energylandii chętnie spotka się i spędzi miło czas ze najmłodszymi poszukiwaczami przygód. Sissi, Energuś, Leoś i Bartuś zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czekają dzielny lew, uroczy króliczek, słodki żółwik i przyjacielski smok. W Krainie Bajek dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie z udziałem wesołych maskotek parku. Dodatkowo, zarówno dzieci i dorośli, będą mogli śmiać się do rozpuku na przedstawieniach Happy Circus, gdzie niezdarni i przekomiczni klauni zabawią publikę, jak tylko będą najlepiej potrafią.

Pokazy tematyczne

Ostrogi uderzają o drewnianą podłogę szynku, złocisty piasek prerii przebiegają jedynie wędrujące krzaki, a majaczące kaktusy w oddali przypominają sylwetki zagubionych podróżników. Witajcie na Dzikim Zachodzie, do którego przeniosą was przedstawienia w westernowej scenografii. Piękne, misternie przygotowane kostiumy i pełne humoru musicale zabiorą was na chwilę na wyjęty z westernu padół. Jednak na lubiących morską pianę i muzykę szanty czeka porywająca przygoda na pirackim statku. Huk armat i szczęk szabli w walce o wyśniony skarb będą akompaniamentem dla niezwykłej przygody, jak z serii „Piraci z Karaibów”.

Występy na scenie

Na uwielbiających występy na żywo i interesujących się arkanami magii czekają wyjątkowe i hipnotyzujące pokazy magiczne. Profesjonalni tancerzy zaprezentują niesamowite układy, a grupa artystyczna będzie igrać z ogniem.

W ofercie strefy Show jest o wiele więcej atrakcji, które zapadają w pamięci. Zapierające dech pokazy ekstremalne z motorami i autami czy kino 7D czekają na spragnionych emocji i niezapomnianych wrażeń. Show zapewnia wszystko, co najlepsze.