Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 1:13

Widowiska i przedstawienia dla całej rodziny - czyli atrakcje na niepogodęMarzy wam się weekend z rodziną? Chcielibyście wybrać się do parku rozrywki, ale obawiacie się złej pogody? Nie martwcie się – mamy dla was świetne rozwiązanie. W jednym z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych parków rozrywki w Polsce czeka na was cała masa różnorodnych atrakcji na niepogodę. Niesamowite pokazy i fantastyczne widowiska – to wszystko znajdziecie w słynnej Energylandii! Nadal nie wiecie, czy warto się zdecydować? Przedstawiamy wam kilka argumentów za tym, że z całą pewnością tak!

Laboratorium Szalonego Naukowca

Dobrze wiemy, że prawdziwym naukowcom zła pogoda niestraszna! W strefie pokazów Teatru Colosseo czekają na was niesamowite pokazy eksperymentów naukowych. Czy odważycie się wziąć w nich udział? Na scenie Colosseo, którą odnajdziecie na mapie pod numerem atrakcji 54, odbywają się niezwykłe pokazy edukacyjne dla uczniów szkół. Widowisko jest przygotowane z myślą o dzieciach w wieku szkolnym, jednak zapewniamy, że to, co będzie się tam działo, zainteresuje widzów w każdym wieku. W trakcie spektaklu prowadzący przybliża uczniom zasady i prawa fizyki, czyniąc to w zabawny i niecodzienny sposób. Jeśli chcecie przenieść się w niezwykły świat nauki i wciągających eksperymentów, koniecznie zajrzyjcie do Laboratorium Szalonego Naukowca. Pokazy odbywają się od poniedziałku do piątku.

The Prince of Magic

Chcecie przeżyć coś naprawdę niezwykłego? Wybierzcie się do Energylandii na widowisko The Prince of Magic! Gwarantujemy, że przeniesiecie się tam w naprawdę inny świat, pełen magicznych sztuczek, niespodziewanych zwrotów akcji i wyjątkowych trików. W niektórych z nich będziecie mogli nawet uczestniczyć! Takiego pokazu iluzjonistycznego jeszcze nie widzieliście. Tu naprawdę dzieją się czary! Pokazy odbywają się codziennie, niezależnie od pogody. W widowisku możecie uczestniczyć trzy razy dziennie: o 16:00, 16:30 i 17:00. Koniecznie zajrzyjcie o tej porze na scenę Colosseo.

Pyramid Cinema 7D

Dobre kino to świetny pomysł na każdą pogodę. Dlatego jeśli za oknem pada deszcz, nie zwlekajcie i koniecznie przyjedźcie do Energylandii! Tylko tutaj będziecie mieli okazję przeżyć niesamowite emocje w najprawdziwszym kinie 7D. Brzmi super, prawda? Jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazji uczestniczyć w takim pokazie, nie wahajcie się ani przez chwilę. Wrażeń z kina 7D nie można przyrównać do niczego innego. To po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze! Kino 7D to nie tylko obraz w technice trójwymiarowej – dzięki wyjątkowemu, przestrzennemu dźwiękowi to też fenomenalne wrażenia akustyczne. Fotele i cała sala kinowa wyposażone są przy tym w dodatkowe efekty, dzięki czemu doznania są tu naprawdę niezwykłe. Możecie wejść w film wszystkimi zmysłami. W tym kinie naprawdę wejdziecie w inną rzeczywistość. Wygląd kina utrzymany jest w klimacie starożytnego Egiptu, dzięki czemu Pyramid Cinema bez problemu znajdziecie na mapie, gdzie jest oznaczone numerem atrakcji 56.