Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:17

Zabierz rodzeństwo do EnergylandiiTo największy park rozrywki w Polsce, oferujący dziesiątki atrakcji na 35 hektarach terenu, odpowiedni dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. Energylandia istnieje na rynku dopiero od 6 lat. Jest jednak wiele atrakcji, najwyższy poziom usług i komfort gości. Spełniają najwyższe standardy. Co roku odwiedzi je tysiące turystów, którzy chcą doświadczyć rozrywki na światowym poziomie.

Bajkolandia

Kraina, za którą tęsknią dzieci, dzieci, które do niej wkraczają, nagle trafiają do świata snów i spotykają bohaterów ulubionych baśni. Dzieci wkraczają w świat swoich ulubionych kreskówek i filmów, podobnie jak najpiękniejsi i żądni przygód bohaterowie, mogą zostać pilotami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnoludami lub niesfornymi zwierzętami. Bajkolandia zasługuje na szczególną uwagę.
Karuzele, miniaturowe statki kosmiczne, samochody oraz samoloty tworzą zmienną przestrzeń dla najmłodszych dzieci, są bardzo bezpieczne i przyjazne, a wyposażenie i otoczenie pozwala rodzinom z dziećmi znaleźć ciche i czyste żłobki.
Urządzony w prawdziwie magicznym stylu. Zadbano o bajkowe dekoracje, można tu spotkać także swoich ulubionych dziecięcych bohaterów. Po pierwsze, zainstalowany tu sprzęt to delikatny przenośnik taśmowy. To także latające huśtawki, automatyczne zderzaki, kolejki górskie z serii Energuś, kolejki linowe i wycieczkowe oraz zjeżdżalnie, jeżeli wskazuje się na Bajkolandię.
Ciekawostką jest gramofon z super pompką, który wyposażony jest w pompkę wodną. Podczas jazdy musisz używać świateł imitujących ogień. Dla tych, którzy chcą zostać strażakami. W 2017 roku Bajkolandia potroiła się. Jest tu najwięcej atrakcji i nie ma ograniczeń wiekowych. Możesz odpocząć i zająć się dzieckiem w „Cichym Kąciku dla Mam i Dzieci”, w którym znajdują się szatnie i sale zabaw.

Strefa Familijna

Strefa rodzinna przeznaczona jest dla całej rodziny, która decyduje się spędzić niezapomniane chwile w rodzinnym parku rozrywki Zatora. Kolejka górska Dragon and Boomerang zapewni Ci nieograniczoną zabawę. Wodne atrakcje, w tym jedna z ulubionych bitew typu splash oraz Atlantyda, która dryfuje na pontonie z dryfującymi kilkoma osobami.
Rodzice mogą korzystać z tych atrakcji razem z dziećmi, bo wspólna zabawa to więcej frajdy. Na tym terenie znajdziemy wiele obiektów do spływów wodnych, takich jak Atlantyda, Kopalnia Złota czy Splash Battle, a podczas spływu możemy strzelać z armatek wodnych do innych uczestników Strefy Familijnej.
Jest wiele kolejek górskich i nadal mogą one być bezpieczne przy prawidłowej prędkości. Istnieje również bardziej ekstremalna kolejka górska Dragon, ale ze względu na swoje funkcje bezpieczeństwa nadaje się również dla dzieci powyżej 4 lat. Ponadto do łagodnego samolotu, szybszej wersji toru Formuły 1 i mrocznego domu „Monster Attack” w Mieście Strachu można dojechać kolejką linową.
Znajdziesz tu również kolejkę górską RMF FM, którą kocha Twoja rodzina. W strefie familijnej czeka na Ciebie bardzo rodzinna kolejka górska Boomerang. Ma prędkość 70 km / h, wysokość 25 m oraz bardzo dynamiczny zakręt, ale całość nadaje się również dla dzieci.

Strefa Gastronomiczna

Wybierając się na nasz wymarzony wyjazd do Energylandii, skupiliśmy się głównie na czekającej na nas szalonej i ekscytującej zabawie. Chcemy poznać i przekazać jak najwięcej zabytków i cieszyć się nimi jeszcze przed przyjazdem, ale ze względu na dużą skalę obiektów prędzej czy później po raz pierwszy poczujemy się zmęczeni i głodni, jeżeli wskazuje się na Strefę Gastronomiczną.
Po wykonaniu kilku pierwszych atrakcji czas na szybkie uzupełnienie zapasów energii. Gdy mamy tylko chwilę, a plany podróżnicze są napięte, dobrym rozwiązaniem będzie fast food. Pod tym względem mamy duży wybór.