Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 9:43

Energylandia Festivals 2019: Hip-Hop FestivalLato 2019 upłynie pod znakiem najlepszych festiwali muzycznych tego roku. Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń jest Hip-Hop Festival, dwudniowa impreza, która odbędzie się w Energylandii. Kiedy startuje to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie? Ile kosztują bilety i jakie są rodzaje wejściówek? O czym powinniśmy wiedzieć, wybierając się na festiwal? Przygotowaliśmy krótki przewodnik po Hip-Hop Festival w Energylandii. Prześlijcie go swoim znajomym!

Informacje podstawowe

Hip-Hop Festival odbędzie się w dniach 26-27 lipca. Cała impreza będzie miała miejsce w specjalnie wydzielonej strefie festiwalowej, która znajduje się zaraz przy Parku Rozrywki Energylandia. Wejście do strefy festiwalowej odbywa się na podstawie ważnego biletu. Start imprezy planowany jest na godzinę 18:00 (zarówno w pierwszy, jak i drugi dzień trwania festiwalu). Festiwalowa scena będzie rozbrzmiewała muzyką twoich ulubionych artystów prawie do północy! Ostatni koncert zakończy się o godzinie 23:35, a zatem czeka was aż pięć i pół godziny genialnych brzmień prosto od prawdziwych mistrzów hip-hopu.

Ceny biletów

W tej chwili jednodniowy bilet na festiwal możemy kupić już za 89 zł. Naszym zdaniem warto uczestniczyć jednak w całej imprezie i kupić bilet dwudniowy, za który zapłacimy od 218 zł. Musimy pamiętać, że bilet na festiwal nie upoważnia nas do wejścia na teren Parku Rozrywki Energylandia. Jeżeli chcemy móc skorzystać również i z tamtych atrakcji, najlepszą opcją będzie zakup biletu łączonego, na który wejdziemy zarówno na teren festiwalu, jak i do wesołego miasteczka. Jednodniowy bilet łączony to koszt od 199 zł, natomiast za bilet dwudniowy łączony zapłacimy od 389 zł. Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej oraz na miejscu.

Kto zagra?

Aby nie trzymać was dłużej w niepewności, przedstawiamy listę artystów, którzy specjalnie dla was wystąpią na żywo na scenie Hip-Hop Festival. Pierwszego dnia będziecie mieli okazję posłuchać muzyki stworzonej przez takie gwiazdy jak Kękę, Szpaku, Borixon, Białas, White 2115, ReTo, Solar, Kali, Bedoes, Paluch i Sarius. Drugiego dnia kolejna dawka świetnej muzyki – wystąpią: Grubson, O.S.T.R., Blacha 2115, Malik Montana, Kartky, Otsochodzi, Guzior, donGURALesko, Jan Rapowanie, Żabson i Young Igi.

Dlaczego warto tam być?

Hip-Hop Festival w Energylandii to prawdziwa gratka dla fanów muzyki hip-hop. Jeśli cenicie sobie twórczość najbardziej cenionych gwiazd współczesnego hip-hopu, koniecznie wybierzcie się 26-27 lipca do Energylandii. Gwarantujemy, że impreza spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Doskonałe nagłośnienie, ciekawa aranżacja sceniczna i fantastyczna atmosfera – to tylko niektóre z powodów, dla których warto przyjechać na Hip-Hop Festival.