Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 7:57

Energylandia Festivals 2019: Kings of Hardstyle FestivalLato to czas festiwali i gorących wydarzeń muzycznych. W tym roku na scenie Energylandii odbędą się prawdziwie spektakularne widowiska. Jedną z imprez, na której nie może was zabraknąć, jest King of Hardstyle Festival. Organizatorzy zapewniają, że to jeden z najbardziej dynamicznych festiwali, w których będziecie mogli uczestniczyć. Co warto wiedzieć wybierając się na Kings of Hardstyle Festival? Jakie gwiazdy muzyki hardstyle uświetnią swoją obecnością to wyjątkowe wydarzenie muzyczne? Oto garść najważniejszych informacji.

Informacje podstawowe

Najważniejszym pytaniem jest oczywiście: gdzie i kiedy? Kings of Hardstyle Festival odbędzie się 23 sierpnia. To idealny sposób na spędzenie końcówki wakacji. Miejsce wydarzenia to strefa festiwalowa Energylandii, czyli specjalnie wydzielony obszar znajdujący się obok Parku Rozrywki Energylandia. Kupując bilety na festiwal mamy do wyboru dwie opcje: zakup biletu na sam festiwal lub kupno biletu łączonego, upoważniającego nas do korzystania z atrakcji w Parku Rozrywki.

Kto zagra?

Jeśli jesteś prawdziwym fanem muzyki hardstyle, gwarantujemy, że nie będziesz miał na co narzekać. Na ogromnej scenie wystąpią największe sławy gatunku. Występom będzie towarzyszyć niezwykła aranżacja sceniczna i kapitalne efekty świetlne. Nad przygotowaniem nagłośnienia czuwają najlepsi eksperci w kraju. Kings of Hardstyle Festival to prawdziwa uczta dla zmysłów. W trakcie festiwalu będziecie mieli okazję NA ŻYWO zobaczyć i usłyszeć takie gwiazdy, jak B-Front, Regain, Act of Rage, MC Renegade, Audiotricz i Angerfist.

ACT OF RAGE

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki hardstyle na świecie. Jego muzyka to połączenie rytmicznego dance z odważną muzyką elektroniczną. Act of Rage, czyli tak naprawdę Jacques Journée, występuje na największych festiwalach muzycznych. W tym roku pojawi się także w Polsce. Takiej okazji nie można przegapić!

ANGERFIST

Nie od dziś wiadomo, że pionierami muzyki hardcore są Holendrzy. Najlepszym tego przykładem może być Danny Masseling, znany pod pseudonimem Angerfist. W skład grupy wchodziło niegdyś trzech członków, obecnie Masseling skupił się na twórczości solowej. Angerfist jest światowej sławy DJ-em, kompozytorem i producentem. Jego występy przyciągają tłumy fanów z całego świata. Teraz i wy macie możliwość wziąć udział w tym wyjątkowym show!

B-FRONT

B-Front to jeden z najbardziej docenianych producentów muzycznych. Jego występy to prawdziwa eksplozja muzyki hardstyle w najlepszym wydaniu. Mocne bity i porywające melodie sprawiają, że publiczność na jego występach dosłownie przenosi się w inny wymiar. Ten holenderski twórca w niezwykle charyzmatyczny sposób przyczynił się do wyodrębnienia klasyki gatunku hardstyle.