Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 6:18

Festiwale muzyczne w EnergylandiiEnergylandia to jedno z najciekawszych miejsc, w których można spędzić czas ze znajomymi. Ten wyjątkowy park rozrywki to nie tylko wesołe miasteczko. W poprzednich sezonach na scenie Energylandii organizowane były festiwale muzyczne. Na pewno zastanawialiście się, czy i w tym roku organizatorzy przygotowali dla was coś specjalnego. Mamy dla was świetną wiadomość: w sezonie 2019 w Parku Rozrywki Energylandia odbędą się wydarzenia muzyczne, w których po prostu trzeba uczestniczyć. Gwarantujemy, że takich imprez jeszcze nie było! Czego możemy się spodziewać? Oto wydarzenia, na których nie może was zabraknąć.

Hip-Hop Festival: 26-27 lipca 2019

Już za kilka dni odbędzie się impreza, na którą czekają wszyscy fani dobrego hip-hopu. Na scenie Energylandii wystąpią na żywo takie gwiazdy, jak O.S.T.R, Żabson, Jan Rapowanie, donGURALesko, Otsochodzi, KęKę, Szpaku, Białas i wiele, wiele innych. Rezerwujcie miejsca już dziś! Nie może was tam zabraknąć!

Giganci Sceny: 9-10 sierpnia 2019

Początek sierpnia upłynie pod znakiem muzyki najbardziej kultowych zespołów ostatnich lat. Tylko w Energylandii będziecie mieli okazję zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zagrają dla was między innymi Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk, Krzysztof Krawyczyk, Bajm, Lady Pank, Małgorzata Ostrowska i inni. Czy jesteście gotowi na tę niezwykłą muzyczną podróż? Bo my zdecydowanie tak!

Kings of Hardstyle: 23 sierpnia 2019

Pod koniec wakacji będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w naprawdę wyjątkowej imprezie. Na scenie Energylandii pojawią się najwięksi giganci muzyki hardstyle. Niesamowite nagłośnienie, fantastyczne efekty świetlne i kapitalna aranżacja sceny sprawią, że przeniesiecie się w zupełnie inny świat.

Bilety

Każde z wydarzeń będzie odbywać się na supernowoczesnej scenie, znajdującej się w strefie festiwalowej nieopodal Parku Rozrywki Energylandia. Wśród tegorocznych festiwali są imprezy jedno- oraz dwudniowe. W przypadku wydarzeń trwających dwa dni można kupić bilety na jeden bądź na dwa dni imprezy. Bilety na festiwale nie upoważniają do wejścia do parku rozrywki – jednak jeśli chcemy, możemy nabyć bilety łączone. Z takim biletem wejdziemy zarówno na teren Parku Energylandia, jak i do strefy festiwalowej.