Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 2:46

Imprezy tematyczne - Beach Party w EnergylandiiEnergylandia położona w małopolskim Zatorze, w połowie drogi między królewski Krakowem, a Katowicami to jedno z najlepszych miejsc, jakie mogą wyobrazić sobie miłośnicy dobrej zabawy i ekstremalnych wrażeń. Tutejsze atrakcje dorównują pod względem ilości, wielkości i nowoczesności urządzeniom w najlepszych parkach rozrywki w Europie i na świecie. Jeżeli marzą Wam się szaleństwa, mnóstwo emocji i niczym nieokiełznana zabawa. Oto najlepszy wybór!

Imprezy tematyczne

Na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze bardzo często odbywają się dodatkowe imprezy. To doskonały sposób na przyciągnięcie większej ilości gości. Organizatorzy tych eventów zawsze dbają o to, aby turyści odwiedzający Energylandię nie musieli się nudzić. Tego typu imprezy zawsze wliczone są w cenę standardowego biletu. Nie obowiązują dodatkowe wejściówki, a koszt biletu w żaden sposób nie ulega zmianie. Podczas imprez tematycznych czeka na nas, oczywiście, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Aby uczestnicy mogli skorzystać ze wszystkich bardzo często czas otwarcia Energylandii jest wydłużany.

Beach Party

Tradycją stało się już organizowane w gorących miesiącach letnich Beach Party. W sezonie 2018 takie eventy odbędą się 14 lipca oraz 15 sierpnia. W tych dniach Park Rozrywki będzie czynny od godziny 10 : 00 rano aż do północy. Będzie obowiązywała atrakcyjna promocja uprawniająca do 50 % zniżki osoby, które wchodzą na teren Energylandii po godzinie 20:00. Promocyjny bilet będzie do wykorzystania wyłącznie w dniu zakupu.

Ta niepowtarzalna nocna impreza będzie miała miejsce na terenie Strefy Wodnej Energylandii, czyli tzw. Water Parku. Wszystko okraszone będzie gorącym, tropikalnym klimatem. Nie zabraknie, zatem dynamicznej, radosnej muzyki, tancerek rytmicznie poruszających biodrami i plażowych barków oferujących najlepsze na świecie drinki. Wszystkie te atrakcje dostępne będą do godziny 24:00. Bez wahania, możemy nazwać Beach Party najgorętszą imprezą sezonu letniego.

W strefie wodnej znajduje się mnóstwo urządzeń dostarczających rozrywki. Gdy zapadnie zmrok, pojawi się na nich specjalna iluminacja. Stworzy ona atmosferę gorącej letniej nocy i dostarczy dodatkowych wrażeń wizualnych osobom korzystającym z rollercoasterów i karuzel oraz obserwatorom.

Nieodłącznym elementem imprez typu Beach Party są dodatkowe niespodzianki, które goście Energylandii z pewnością zapamiętają na długo. Pojawią się, zatem zaskakujące animacje, pokazy i wydarzenia. Okoliczności zabawy będą niepowtarzalne, dlatego tej nocy warto być w Parku Rozrywki.

Planowane wydarzenie należy do imprez towarzyszących. Nie musimy, zatem zastanawiać się nad zakupem dodatkowych biletów. Obowiązują bilety wstępu na teren całego Parku, według cen znajdujących się w cenniku, dostępnym na stronie internetowej http://energylandia.pl/cennik/cennik/. W trakcie Beach Party można będzie korzystać ze wszystkich atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki. Szczególnie oblegane będą urządzenia i zjeżdżalnie znajdujące się w strefie Water Park. Nie zabraknie zapewne śmiałków chcących skorzystać z ekstremalnej zjeżdżalni Kamikadze, Tiki Ride czy Aloha. Zainteresowaniem będą się cieszyły również wszelkie wodne roller coastery, mknące z zawrotną prędkością i rozpryskujące wokół hektolitry wody. Przyda się ona do studzenia emocji, których w tym dniu nie zabraknie.