Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 6:31

Urodziny Energylandii i Beach Party!Park rozrywki Energylandia w Zatorze jest wyjątkowym miejscem na rozrywkowej mapie naszego kraju, które zasługuje na uwagę. Park jest nowoczesnym i największym tego typu obiektem w Polsce, mogącym pochwalić się szerokim wachlarzem różnorodnych atrakcji. Zbudowany został z pomocą funduszy europejskich w ramach programu Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i można otwarcie powiedzieć, że stanowi perełkę regionu.

Jednak Energylandia to nie tylko atrakcje stałe, ale także wyjątkowe imprezy sezonowe. Park istnieje na rynku od trzech lat i rokrocznie organizuje obchody swojego jubileuszu. Impreza jest zawsze wyjątkowa, gdyż odbywa się w sezonie letnim na plaży w wodnej strefie parku. Beach Party ma miejsce miedzy 14 i 15 lipca, a park funkcjonuje w przedłużonych godzinach od 10 do północy w sobotę. W niedzielę natomiast od 10 do 20. Druga impreza pod tą samą nawą ma odbywa się 15 sierpnia w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (zwanej także Matki Boskiej Zielnej w kulturze agrarnej).

Urodzinowe szaleństwo

Na wydarzenie dostępne są bilety normalne w cenie 59 zł. Dla dzieci poniżej 140 cm wzrostu istnieje możliwość zakup biletu w cenie 34 zł. Dla osób uprzywilejowanych – osób niepełnosprawnych, seniorów, kobiet w ciąży – bilety zniżkowe dostępne są wyłącznie w kasach. Pozostałe bilety zamówić można przez stronę internetową w wersji elektronicznej. Każdy zainteresowany może wziąć udział w wydarzeniu, nie martwiąc się o zakup biletów. Pula biletów jest wystarczająca, by wszyscy chętni mogli uczestniczyć w evencie. Warto zaznaczyć, że impreza Beach Party jest jedynie wydarzeniem towarzyszącym, a zatem wszystkie atrakcje funkcjonować będą w ciągu dnia normalnie, a dodatkowo wieczorem można zaszaleć na niesamowitej i pełnej wrażeń imprezie plażowej przy skocznych rytmach muzyki oraz w otoczeniu magicznego i barwnego świata parku rozrywki. Dzieci oczywiście uczestniczyć mogą, wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Beach party

Wieczorna impreza Beach Party, która jest częścią świętowania urodzin parku to moc niezwykłych wrażeń i mnóstwo świetnej zabawy. Muzyka będzie grała w tym dniu bez przerwy, a kolorowe i mieniące się iluminacje świetlne z atrakcji parku nadadzą klubowego klimatu przestrzeni. Będzie gorąco! Tancerki i klimatyczne plażowe barki zapewnią niepowtarzalną atmosferę tej nocy. Na uczestników czeka nie tylko znakomita muzyka i dzikie pląsy, ale także moc specjalnych atrakcji. Na ten dzień organizatorzy przygotowują specjalne pokazy, animacje i pełno niespodzianek. To będzie prawdziwa gorączka letniej nocy w tropikalnym stylu, okraszona magicznymi efektami audiowizualnymi. Takie imprezy po prostu nie można przegapić.

Energylandia zapewnia niezapomniane przeżycia i piękne wspomnienia, które pozostają z użytkownikami na lata. Tutaj bawić się znakomicie będą zarówno rodziny z dziećmi, osoby starsze, jak i młodzież – niezależnie od pory dnia czy wyboru atrakcji. Energylandia oferuje bogaty wachlarz codziennych przyjemności, jak i mnóstwo rewelacyjnej zabawy na specjalnych wydarzeniach. Koniecznie trzeba się przekonać o tym na własnej skórze, a najlepszą okazją do sprawdzenia wysokiej jakości usług i precyzji organizatorskiej na najwyższym poziomie jest urodzinowa impreza Parku Rozrywki Energylandia. To magiczne miejsce, z którego nie można po prostu wyjść niezadowolonym.