Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 0:55

Czy Energylandia jest otwarta zimą?​Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Energylandia jest otwarta zimą. Okazuje się, że nie tylko tak jest, ale Park na ten okres roku przygotował specjalną ofertę. Już czas poznać Winter Kingdom!

W Energylandii w tym roku zdecydowanie nie zabraknie emocji, a dodatkowo nikomu nie będzie tutaj zimno – w końcu mnogość atrakcji będzie w stanie rozgrzać nawet największego zmarzlucha!

Winter Kingdom trwać będzie w Energylandii od 26 listopada do 23 grudnia 2021. Jest to okres, w którym na terenie Parku można liczyć na wyjątkowe atrakcje, dostępne jedynie w tym okresie. W Energylandii czekać będzie m.in. największy w całym kraju ogród świateł (to coraz popularniejsza atrakcja, która od kilku lat jest chętnie organizowana i odwiedzana w różnych miejscach na terenie całej Polski), roller coastery i karuzele do dyspozycji gości, podobnie jak liczne odbywające się na terenie Parku widowiska. Nie zabraknie spotkania z samym Mikołajem, z którego na pewno najbardziej cieszyć będą się najmłodsi, podobnie jak Jarmarku Bożonarodzeniowego czy nawet warsztatów zdobienie pierników.

Nie zabraknie również atrakcji dla najbardziej aktywnych. Oni mogą liczyć nie tylko na wspaniałe lodowisko, ale również na snowtubing.

Wszystkie firmy organizujące Wigilie Firmowe mają również szansę na zorganizowanie jej właśnie na terenie Energylandii!

Więcej o Winter Kingdom można dowidzieć się na stronie internetowej Energylandii, pod adresem https://energylandia.pl/winter/.