Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 6:46

Najbardziej ekstremalne atrakcje Energylandii czekają!
Energylandia znana jest z tego, że jej oferta pełna jest niesamowitych atrakcji, które przyśpieszają bicie serca. Z tego powodu wiele osób chętnie odwiedza Park wielokrotnie, by ponownie móc przeżyć te niesamowite emocje. To na pewno również jeden ze składników sukcesu Energylandii, dzięki czemu jest to najchętniej odwiedzany rodzinny park rozrywki w całym kraju.

Które atrakcje Energylandii są najbardziej ekstremalne?

Energylandia z roku na rok przygotowuje dla swoich gości coraz to nowe, ekstremalne atrakcje. Nie znaczy to jednak, że te najnowsze, zawsze będą najbardziej ekstremalne. I chociaż zarówno Zadra, jak i Abyssus, dwa najnowsze, ekstremalne roller coastery naprawdę gwarantują niezamieniane przejazdy, nawet dla najbardziej wymagających gości, cały czas jedną z najbardziej, o ile nie najbardziej ekstremalną atrakcją Parku, jest Hyperion.

Chociaż Hyperion miał swoją premierę w roku 2018, to cały czas najwyższy i najszybszy Mega Roller Coaster na terenie całej Europy! Ma on aż 77 metrów wysokości, a prędkość wagonika podczas przejazdu dochodzi nawet do 142 km/h!

Wszyscy, którzy decydują są na przejazd nim, mogą oczekiwać m.in. 85-stopniowego spadku, efektów wodnych, licznych zwrotów, maksymalnych prędkości osiąganych nawet na zakrętach, podwójnych zakrętów czy zarówno dodatnich, jak i ujemnych przeciążeń. Bez wątpienia przejazd Hyperionem jest niebywałym przeżyciem, i powinni zdecydować się na niego wszyscy ci, którzy naprawdę uwielbiają ekstremalne atrakcje.