Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 2:28

Ile kosztuje rodzinny wypad do Parku Rozrywki?Sezon 2019 w Energylandii trwa w najlepsze. To doskonały czas, aby wybrać się tu z całą rodziną. Na miejscu czeka cała masa niezapomnianych wrażeń i fantastycznych atrakcji. Oferta parku jest tak różnorodna, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Energylandia to idealne miejsce do spędzenia całego dnia – zwłaszcza że raz zakupiony bilet wstępu obowiązuje na wszystkie atrakcje i umożliwia wejście do każdej strefy tematycznej. Ile kosztują bilety do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat kosztów rodzinnego wypadu do Energylandii obowiązujących od 20 czerwca 2019.

Bilety normalne

Za całodniowy bilet do Energylandii dla osoby dorosłej zapłacimy 129 zł. W cenie bilety mamy wszystkie atrakcje bez żadnych limitów! Możemy więc korzystać z danego urządzenia nawet wielokrotnie. Możemy wybrać także opcję dwudniową – w tym przypadku bilet normalny dla jednej osoby kosztuje 229 zł. Bilet dwudniowy należy wykorzystać w dwa następujące po sobie dni.

Bilety ulgowe

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 140 cm wzrostu. Podobnie jak w przypadku biletów normalnych, jeden bilet upoważnia do nielimitowanego korzystania ze wszystkich atrakcji (oczywiście pod warunkiem spełnienia parametrów wiekowych i wagowych). Za bilet ulgowy w wersji jednodniowej zapłacimy 79 zł, natomiast bilet dwudniowy kosztuje 139 zł.

Bilet dla kobiety w ciąży

Dla kobiet w ciąży obowiązuje zniżka, która jest udzielana na podstawie karty ciąży. Bilet ulgowy dla kobiet w ciąży kosztuje 79 zł.

Bilet do lat 3

Najmłodsze dzieci mogą wejść do Energylandii za symboliczną opłatą 1 zł. Aby kupić taki bilet, musimy posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek naszego podopiecznego.

Bilet urodzinowy

W dzień urodzin każda osoba do 18 roku życia może skorzystać ze specjalnej oferty urodzinowej. Bilet urodzinowy kosztuje 1 zł.

Bilety dla seniorów

Osoby, które ukończyły 65 rok życia mogą skorzystać z biletu dla seniora. Zakup biletu odbywa się na podstawie aktualnego dokumentu poświadczającego wiek.

Strefa gastronomiczna

Na terenie Energylandii znajduje się komfortowo wyposażona strefa gastronomiczna. Możemy zjeść tu smaczny i pożywny posiłek bez konieczności opuszczania obiektu. Oferta gastronomiczna jest wyjątkowo bogata – zjemy tu między innymi pizzę, dania kuchni polskiej, wykwintne posiłki kuchni autorskiej, frytki, kebab, dania z chrupiącego kurczaka, dania z ryb i owoców morza, szaszłyki, golonkę, burgery i wiele, wiele innych. Na deser polecamy pączki, naleśniki i lody. Nam najlepiej smakują ze świeżą, aromatyczną kawą! Bilet wstępu do Energylandii nie obejmuje strefy gastronomicznej.

Parking

Jeżeli planujemy przyjechać do Energylandii własnym pojazdem, możemy zostawić samochód bezpośrednio przed wejściem do wesołego miasteczka. Na gości zmotoryzowanych czeka wygodny, obszerny parking. Koszt całodniowego postoju wynosi jedynie 5 zł. To zdecydowanie najbardziej komfortowa opcja przyjazdu.