Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 5:46

Atrakcje na upalne dni w okolicach Krakowa. Water Park w Energylandii.Żar leje się z nieba. Nie marzymy o niczym innym, jak tylko ochłodzić się nieco i zrelaksować gdzieś w cieniu, popijając zimne napoje. Najchętniej wybralibyśmy się na jakąś egzotyczną wyspę. Atrakcje wodne w tym czasie biją rekordy popularności. Jeżeli szukamy odpowiedniego miejsca na wodne przygody oraz fantastyczny relaks, za pewnością powinniśmy odwiedzić Strefę Wodną Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w małopolskim Zatorze.

Water Park Energylandia. Atrakcje

Do dyspozycji gości Energylandia oddaje ogromną przestrzeń basenową. Znajduje się tu zarówno basen z wieloma fantastycznymi atrakcjami typu zjeżdżalnie, gejzery wodne oraz fontanny, jak i typowy basen pływacki. Maluchy mogą spokojnie bawić się w wyznaczonym dla nich miejscu, pod czujnym okiem rodziców oraz tutejszych ratowników. Na starsze dzieci i dorosłych czekają niesamowite wrażenia na prawdziwie ekstremalnych zjeżdżalniach. Wystarczy wspomnieć słynną zjeżdżalnię Kamikadze. Śmiałek, który zdecyduje się na szalony zjazd prawie pionowo w dół staje na zapadni, która otwiera się w nieoczekiwanym momencie. Ogromne kolejki ustawiają się również do atrakcji takich, jak Aloha, Tiki Ride czy Exotic Fun. Nie brakuje chętnych by skorzystać z tutejszej Dzikiej Rzeki. Wszystkie te atrakcje dostarczają niesamowitych wrażeń i emocji. Są również okazją do wspólnego spędzenia czasu razem z najbliższymi. Śmiech, zabawa i rywalizacja integruje wszystkich, tych młodszych i tych starszych.

Relaks, jak na plaży

Ci, którzy są spragnieni relaksu w prawdziwie tropikalnej scenerii również nie mogą narzekać. Przygotowano dla nich strefę relaksu z leżakami i parasolami dającymi odrobinę cienia. Trzeba przyznać, że cień jest jedną z niewielu rzeczy, których brakuje w zatorskim parku rozrywki. Do dyspozycji gości pozostaje drink bar serwujący zimne napoje i kolorowe koktajle. Możemy poczuć się tutaj, jak na tropikalnej plaży.

Dlaczego warto?

Na terenie Małopolski nie brakuje miejsc z atrakcjami wodnymi. Dlaczego warto wybrać właśnie Energylandię i jej Water Park. Przede wszystkim ze względu na ogromny wybór atrakcji. W tym miejscu naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek, umiejętności pływackie czy własne oczekiwania. Niewątpliwym atutem Parku Wodnego Energylandia jest możliwość odwiedzenia go w ramach biletu do Parku. Liczba wejść jest nieograniczona. Możemy skorzystać z Water Parku, zostawić swoje rzeczy w szafkach, wyjść poza Strefę Wodną i cieszyć się innymi atrakcjami, a następnie wrócić tu z powrotem. Nic nas nie ogranicza, zwłaszcza, jeżeli na wizytę w Energylandii przeznaczyliśmy cały dzień, co wydaje się bardzo dobrym pomysłem. WaterPark jest miejscem całkowicie bezpiecznym. Nad bezpieczeństwem gości czuwają profesjonalni ratownicy. Oczywiście, samemu również warto stosować się do podstawowych zasad bezpieczeństwa, które poznamy czytając regulamin zamieszczony na stronie internetowej Energylandii.