Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 6:04

Kalendarz imprez i wydarzeń w EnergylandiiEnergylandia dostosowuje swoje godziny otwarcia do potrzeb gości. W sezonie jesiennym, kiedy dni są zdecydowanie krótsze, Park otwiera swoje podwoje o godzinie 10:00, a zamknięcie następuje o godzinie 18:00. Godzina otwarcia jest optymalna. Goście mają szansę bez problemów dojechać do Zatoru z całej Małopolski, a ci, którzy planują dłuższy pobyt i wynajmują na miejscu nocleg, nie muszą się spieszyć. W sezonie letnim możemy w Energylandii zabawić o dwie godziny dłużej. Otwarcie w dalszym ciągu ma miejsce o godzinie 10:00, jednak park jest czynny aż do godziny 20:00. W ten sposób Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze wychodzi na wprost oczekiwaniom gości. Dzieci mają przecież w tym czasie wakacje, a sezon urlopowy zachęca do dłuższych wypadów. Kupując bilet wstępu, otrzymujemy możliwość nieograniczonego korzystania ze wszystkich atrakcji i urządzeń w parku przez cały dzień. Nie obowiązują żadne limity. Czeka nas, zatem zabawa na całego. Bilety godzinne nie są przewidziane. Warto, więc maksymalnie wykorzystać czas spędzany na terenie Parku. Zwłaszcza że mamy do dyspozycji wiele lokali gastronomicznych i miejsc, w których można nieco odpocząć i zregenerować siły.

Jakie imprezy przewidziane są na 2018 rok

14 i 15 lipca odbędzie się w Energylandii ogromna impreza urodzinowa. Energylandia ma już cztery lata i chce swoje urodziny świętować razem z gośćmi. Nie zabraknie oczywiście ogromnego tortu. Przewidziane są także rozmaite konkursy z nagrodami i dodatkowe atrakcje w cenie biletu.

15 sierpnia z kolei proponujemy Beach Party w strefie wodnej, które będzie nie lada atrakcją. Będziemy mogli się tu poczuć, jak na tropikalnej wyspie. Strefa wodna wyposażona jest w plażę z leżakami i parasolami, a w pobliżu działa drink-bar serwujący przepyszne drinki. Z głośników podczas Beach Party popłynie żywiołowa muzyka, a tancerki zachęcać będą do wspólnej zabawy. Oczywiście wszystko w ramach ceny biletu. Tego dnia Rodzinny Park Rozrywki będzie otwarty do północy! Po zapadnięciu zmroku urządzenia w Water Park będą działały na tle świetlnej iluminacji. Możemy, zatem liczyć na niesamowite wrażenia wizualne podczas korzystania z atrakcji Energylandii.

Planując pobyt w Parku Rozrywki w Zatorze, warto uwzględnić kalendarz imprez, który jest dostępny na stronie https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/. Możemy w ten sposób wybrać najbardziej dogodny termin wizyty i skorzystać z dodatkowych atrakcji. Energylandia nie pobiera dodatkowych opłat za udział w organizowanych wydarzeniach. Są one dostępne dla wszystkich, którzy wykupią bilet w danym terminie. Z Kalendarza dowiemy się szczegółowo o godzinach otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki. Warto zwrócić na nie szczególną uwagę, gdyż w ciągu roku następują pewne zmiany.