Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 8:48

Energylandia na latoLato do idealna pora na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Długie dni wakacyjnych miesięcy od zawsze kojarzą nam się z dobrą zabawą. Dlaczego więc w tym roku nie skusić się na coś naprawdę wyjątkowego? Jeśli chcielibyście przeżyć niezapomnianą przygodę, koniecznie odwiedźcie Park Rozrywki Energylandia. W tym miejscu wprost nie sposób się nudzić! Gwarantujemy, że każdy z was znajdzie tu coś dla siebie. Na co można liczyć w Energylandii w sezonie lato 2019? Jakie atrakcje czekają na was na miejscu? Których wydarzeń nie można przegapić? Przedstawiamy najciekawsze pomysły na spędzenie lata w Energylandii.

Energylandia Water Park

Energylandia słynie z ogromnej różnorodności znajdujących się tu atrakcji. Na obszernym terenie 30 hektarów naprawdę jest co robić. Dodatkowym atutem Energylandii jest funkcjonujący od 2016 roku Water Park, który jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce. Strefa Water Park jest czynna w miesiącach letnich, w te dni, gdy temperatura utrzymuje się na poziomie powyżej 20°C. Water Park Energylandia to miejsce wprost stworzone do relaksu i aktywności na świeżym powietrzu. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji tu być, koniecznie zbierzcie swoją ekipę i wyruszcie w niezwykłą podróż do świata wodnych atrakcji. W strefie Water Park znajdziecie komfortowo urządzoną plażę z leżakami, krystalicznie czystą wodę w kilku basenach zewnętrznych o różnej głębokości oraz rewelacyjne zjeżdżalnie i inne atrakcje. Do dyspozycji gości pozostają również pontony – możecie z nich korzystać w pojedynkę lub parami. Naszym zdaniem Water Park Energylandia to jedna z najlepiej urządzonych stref wodnej zabawy w Polsce. Ze wszystkich atrakcji możecie korzystać, ile tylko razy chcecie – i to w cenie jednego biletu! Wejście do Water Park macie po prostu w cenie biletu do Parku Rozrywki.

Festiwale i wydarzenia muzyczne

Czas letniego wypoczynku to także okres różnego typu festiwali i wydarzeń muzycznych. W sezonie 2019 organizatorzy Energylandii zapewniają wam prawdziwą eksplozję najlepszej muzyki pod słońcem. Warto na bieżąco śledzić kalendarium Energylandii. W te wakacje czekają nas jeszcze cztery niesamowite widowiska. 26-27 lipca specjalnie dla was na scenie Energylandii wystąpią gwiazdy muzyki hip-hop. 8.08 pojawią się najwięksi giganci polskiej muzyki, zabierając was w niezwykłą podróż w czasie. Ale to nie wszystko. Pod koniec wakacji czekają nas jeszcze dwa spektakularne wydarzenia. 23.08 porwą was dźwięki muzyki hardstyle w wykonaniu światowej sławy DJ-ów i producentów. Będzie się działo! Natomiast już dzień później, 24.08, odbędzie się najgorętsza impreza tego lata, czyli Energylandia Dance Music Festival. Szykuje się naprawdę fantastyczna zabawa. Musicie tam być!