Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 5:52

Pomysł na prezent urodzinowy - zabawa w Energylandii!Urodziny naszych dzieci coraz częściej urządzamy w wyjątkowych miejscach. Ma być nietypowo i oryginalnie. Przede wszystkim zaś, urodziny powinny stać się źródłem niezapomnianych przeżyć i niezwykłych wrażeń. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na prezent urodzinowy w postaci pobytu w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia. Tutaj solenizant może spełnić swoje marzenia i wziąć udział w niesamowitych atrakcjach. Takie urodziny pozostają w pamięci na długi czas, a prezent jest źródłem ogromnej radości. To zdecydowanie lepszy pomysł, niż kolejna zabawka, która będzie za moment kurzyła się w kącie razem z pięćdziesięcioma pozostałymi czy przyjęcie urodzinowe, podczas którego goście będą oglądać telewizję.

Najpiękniejszy prezent – wspólny czas

Żyjemy w rzeczywistości, w której brakuje nam czasu na najważniejsze rzeczy. Wspólne przebywanie w rodzinnym gronie powoli odchodzi w przeszłość. Każdy ma swoje zajęcia. Smartfony i tablety zastąpiły gry planszowe czy wspólne oglądanie bajek. Większość z nas w wolnym czasie zamyka się w swoich pokojach i wychodzi jedynie wtedy, kiedy musi. Wbrew pozorom dzieci tęsknią za wspólnymi rozrywkami i ich potrzebują. Dlatego warto zorganizować dzień spędzony razem na szalonej zabawie, wypełniony śmiechem i radością. Zatorski Park Rozrywki proponuje mnóstwo atrakcji, które mają wymiar integracyjny. Od ekstremalnych urządzeń, przez interaktywne gry i zabawy, oglądanie pokazów i widowisk, po wizytę w Planetarium czy w jednej z tematycznych wiosek – Wiosce Szwajcarskiej lub Wiosce Wikingów. Dzieci z pewnością docenią taki prezent, a cudowną pamiątką z tego dnia będą niesamowite zdjęcia.

Urodziny w Water Park

Jeżeli dziecko obchodzi urodziny w jednym z miesięcy letnich, możemy zabrać go w ramach prezentu do Parku Wodnego znajdującego się w Energylandii. Strefa Wodna to aż 1800 m2 powierzchni basenowych. Jest cudowną przestrzenią przeznaczoną do zabawy i relaksu w prawdziwie tropikalnych klimatach. W Energylandii można poszaleć w wodzie, ale można również poleżeć na leżakach i poopalać się. Dla tych, którym dokucza zbyt mocne słońce, przewidziano parasole. W Strefie Wodnej znajdziemy też wiele barków i sklepików. Atrakcji dla dzieci jest tutaj, co nie miara, w tym największy hit wodnych zabaw, czyli zjeżdżalnie. W Tropical Fan powstało 10 zjeżdżalni o różnym poziomie trudności i dla różnych grup wiekowych. Mnóstwo z nich sprzyja rodzinnej zabawie, choć są i takie, które zapewnią wyjątkowo ekstremalne wrażenia np. zjeżdżalnia z zapadnią Kamikadze.

Promocje urodzinowe

Urodziny w Energylandii warto rozważyć z jeszcze jednego powodu. Są nim urodzinowe promocje, które oferują właściciele Parku. Zajrzymy do cennika na stronie Energylandii. Dowiemy się z niego, że solenizant odwiedzający Rodzinny Park Rozrywki w dniu swoich urodzin otrzymuje bilet jedynie za złotówkę. Wystarczy okazać dokument potwierdzający wiek dziecka. Ksero dokumentu zostawiamy w kasach. Na tej podstawie wydawany jest bilet urodzinowy. Można go otrzymać jedynie w kasach. Nie zarezerwujemy biletu urodzinowego za pośrednictwem Internetu. Co istotne, promocyjny bilet można wykorzystać tylko w dniu zakupu. Z promocji mogą skorzystać wszystkie dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia. W Parku Rozrywki zorganizujemy również niezapomnianą osiemnastkę.