Najnowsze wiadomości

22 lipca 2024 7:03

Wakacje ze znajomymi? Tylko Energylandia!Wakacje to doskonały czas, aby przeżyć niesamowitą przygodę z paczką swoich przyjaciół. Powinno to być coś naprawdę niezapomnianego. Moc fantastycznej zabawy i mnóstwo atrakcji zapewni wam Park Rozrywki Energylandia. Czy wiecie, że to jeden z najbardziej docenianych parków rozrywki w Polsce i Europie? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji w nim być, koniecznie wpiszcie to w swój wakacyjny kalendarz. A może już kiedyś go odwiedziliście? Organizatorzy zapewniają, że w sezonie 2019 czeka na was coś, czego jeszcze nie było. Dlaczego warto wybrać się ze znajomymi akurat tutaj? Na jakie atrakcje można liczyć? Przeczytajcie sami!

Imprezy i festiwale

Wakacje od zawsze kojarzą się z zabawą przy dźwiękach najlepszej muzyki. Czy wiecie, że w te wakacje Energylandia przygotowała dla was aż cztery niezwykłe widowiska muzyczne? Mowa tu o festiwalach, które odbędą się zaraz obok Parku Rozrywki, w specjalnej strefie festiwalowej. Zapewniamy, że będą to najciekawsze imprezy tego lata. Na scenie Energylandii zobaczycie i usłyszycie na żywo największe sławy różnych gatunków muzycznych. W pierwszej kolejności pojawią się gwiazdy muzyki hip-hop, które będziecie mieli okazję zobaczyć podczas dwudniowego Hip-Hop Festival, odbywającego się 26-27 lipca. Następnie coś dla fanów kultowych już artystów polskiej sceny. 9-10 sierpnia, podczas Giganci Sceny Festival, specjalnie dla was zagrają gwiazdy, których muzyka towarzyszy nam już od pokoleń. Końcówka wakacji upłynie pod znakiem najbardziej żywiołowej i energetycznej muzyki pod słońcem. 23 sierpnia odbędzie się Kings of Hardstyle Festival, na którym pojawią się najbardziej znani producenci i DJ-e muzyki hardstyle. Natomiast 24 sierpnia będziecie mieli okazję wziąć udział w niezwykłej imprezie Energylandia Dance Music Festival, na której usłyszycie niesamowite aranżacje współczesnej muzyki dance.

Zabawa w parku wodnym

Jedną ze stref tematycznych Parku Rozrywki Energylandia jest Water Park. Czy wiecie, że to największy w Polsce odkryty park wodny? Na ogromnej przestrzeni tego niezwykłego parku wodnego znajduje się mnóstwo atrakcji wodnych w najnowocześniejszym wydaniu. Pobyt w Water Park Energylandia to świetna zabawa dla całej waszej ekipy. Będziecie mogli spróbować swoich sił na jednej z zakręconych zjeżdżalni wodnych, poczuć zastrzyk adrenaliny na słynnej zjeżdżalni Kamikadze czy przepłynąć się rwącą rzeką. Niektóre zjeżdżalnie umożliwiają zjazd na pontonach dwuosobowych, możecie więc korzystać z nich parami. A gdy będziecie chcieli odpocząć, koniecznie wybierzcie się do Tropical Fun, czyli specjalnego miejsca z plażą i leżakami. Możecie oddać się tu błogiemu relaksowi, popijając kolorowe drinki z palemką i nabierając sił przed kolejnymi wyzwaniami.